new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Chlapecké spodní prádlo a pyžama značky Esprit

Chlapecké spodní prádlo musí každý den zvládnout všechny aktivity našich hochů, a proto musí být především pohodlné a příjemné. Kvalitní materiály a sportovní střihy zaručují vekou volnost pohybu a vysoký komfort nošení. Ať už bavlněné tílko s vtipným potiskem nebo barevné boxerky z bavlněného streče. Díky módním potiskům a příjemným materiálům se chlapcům spodní a noční prádlo líbí, večer se rádi schoulí pod peřinu v hebkém pyžamu z bavlněného flanelu a ráno si obléknou zábavné pestré boxerky a nátělník.

Ve dne v noci: chlapecké spodní a noční prádlo

Dnes ráno se budíte dříve než jindy: ještě než zazvoní budík, oba vaši synové v pohodlných žerzejových pyžamech skáčou s obrovským nadšením k vám do postele. Na obvyklé ranní mazlení ale nemají čas, chcete totiž s dětmi poprvé stanovat. Už několik dní jsou vaši neposedové nadšení a moc se těší, protože stanování dosud znali jen z dobrodružných příběhů. Chlapci by si nejraději postavili stan přímo někde v lese, ale aby si na spaní ve stanu nejprve trochu zvykli, přesvědčila jste je, že na vaší zahradě to bude pro začátek dostatečně dobrodružné. Musela jste ale slíbit, že nebudete podvádět a všichni se budete chovat, jakoby kluci opravdu spali v lese. Nejprve je třeba umýt se a obléknout. Mladšímu synovi jste na dnešek připravila tílko s vtipným potiskem a ladící boxerky z bavlněného streče, starší syn si už sám vzal kostkované boxerky a bavlněné tílko a nyní si obléká odolné džíny a mikinu. Oba jsou hotoví. U snídaně společně probíráte, co všechno bude ve stanu potřeba: izolační podložky, spacáky, kapesní svítilna, kapesní nožík, kartáčky na zuby a další věci – vždyť se přece nemůže švindlovat! Připravujete a balíte proviant a všechno ukládáte do batohů, a pak si vzpomenete, že jste vlastně nepřibalila žádná pyžama. Protože je v noci chladno, berete pro mladšího hebké pyžamo ze silného bavlněného flanelu a pro staršího teplé teplákové kalhoty a oblíbenou mikinu s kapucí.

Chlapecké spodní prádlo a pyžama: připraveni na každé dobrodružství

Výbava je kompletní a jde se ven na zahradu najít nejlepší místo pro postavení stanu. Chlapci vybírají hezké, chráněné místo za keřem černého bezu, protože odtud téměř není vidět na dům a budou se zde cítit skoro jako v lese. Stavění stanu trvá déle, než jste čekala, ale nakonec to přece jen zvládáte. Kluci jsou venku ve svém novém tábořišti celý den a chystají se na život v divočině. S velkou fantazií sbírají klacíky, ovoce a ořechy a pátrají po divé zvěři. Navečer společně zakládáte malé ohniště, aby byla tajuplná atmosféra divočiny dokonalá. Po výtečných opékaných vuřtech a spoustě vyprávění dobrodružných příběhů u ohně začínají být chlapci pomalu unavení. Hasíte spolu oheň, kluci si oblékají hřejivé noční prádlo a dělají si pohodlí ve spacích pytlech – připravení na svou první napínavou noc v divoké přírodě.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...