new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Chlapecké plavky značky Esprit

Dívky a chlapci si užívají teplé roční období plnými doušky: v módních plavkách a barevných koupacích šortkách se plave a hraje nejpohodlněji. Ať už na zahradě, pláži, koupališti nebo hřišti – sportovní chlapecké plavky a koupací šortky značky Esprit díky vysoké kvalitě a výbornému zpracování hravě zvládnou každé dobrodružství.

Stylové chlapecké koupací šortky a plavky: pro krásné letní zážitky

Zítra s rodinou odlétáte do Fuerteventury. Spolu s pětiletým synem obstaráváte poslední věci, které vám zpříjemní pobyt na pláži: pestrou pruhovanou plážovou deku, nafukovací matrace do vody a samozřejmě dostatek krému na opalování. Syn udiveně kouká na velký výběr krémů na opalování – a na všelijaká balení a lahvičky. S úsměvem mu svěřujete výběr vlastního dětského mléka na ochranu proti UV záření. Pro syna pak ještě hledáte plavky. Syn si dlouho vybírá: plavky s vtipným potiskem nebo jednobarevné? Boxerky nebo koupací bermudy? Nakonec se rozhoduje pro klasické plavky v jeho oblíbených barvách. Když přicházíte domů, manžel vás překvapuje čerstvě uvařenými těstovinami se salátem. Všichni se pohodlně usazujete v kuchyni a bavíte se o nadcházející cestě. Když váš muž s úsměvem oznamuje, že teplota vody má o tomto víkendu vystoupat na 24 stupňů Celsia, má radost hlavně syn, protože se těší na své první koupání v moři. Po jídle společně s manželem uklízíte a povídáte si, zatímco se ve dveřích objevuje syn a hrdě se předvádí ve svých pestrých vzorovaných plavkách, ve kterých chce v následujících dnech skákat do vln. Pak vás vesele vede za ruku do dětského pokoje. Na posteli navršil obrovskou hromadu oblečení – všechny věci, které si chce vzít s sebou. Musíte mu trochu poradit a po chvilce rozmýšlení společně balíte obsah jeho kufru. Hlavní je, že jsou tam všechny potřeby do vody!

Pestrá plážová móda pro nejmenší: potisky, vzory a barvy

Dalšího dne ráno je všechno připravené. Po vydatné snídani vás vyzvedává tchýně, aby vás zavezla na letiště. Během jízdy se i ona brzy nakazí vaší prázdninovou náladou – a nejraději by letěla s vámi. Čas v letadle ubíhá rychle, podle syna skoro až příliš rychle. S údivem pozoruje stále menší domy a auta, a potom už jen samé mraky. Po přistání, přihlášení k ubytování a večeři podnikáte ve třech první procházku na pláž. Ačkoli slunce pomalu klesá za obzor, je ještě stále příjemné teplo. Syn si samozřejmě oblékl plavky – chce totiž alespoň opatrně nohama zkontrolovat tatínkovu předpověď teploty vody. Dalšího dne se jde konečně opravdu k moři: za ruku s mámou a tátou a v nových koupacích šortkách a kšiltovce se syn žene do tyrkysově zbarvených vln. Během následujících dnů se bez návštěvy pláže neobejdete – syn si rychle nachází kamarády, kteří s ním sdílejí jeho nadšení pro vodní živel. Skáčou společně v plavkách s pestrými potisky nebo v jednobarevných koupacích šortkách do zčeřeného moře. Poslední večer vaší dovolené věnujete znovu procházce na pláž, abyste si nasbírali pár mušliček na památku. Syn je pochopitelně trochu smutný, že budete muset opustit slunce, pláž a vlny, ale přece jen se zároveň těší na domov, babičku a zpáteční let – a z letadla ještě moři naposledy zamává.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...