new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Chlapecké kalhoty značky Esprit

Chlapecké kalhoty i džíny musejí zvládnout ledacos: běhání, lezení, hraní – a zároveň musí vypadat dobře a pohodově. Barevné manšestrové kalhoty, džíny v módním vintage vzhledu nebo pohodlné cargo kalhoty s praktickými kapsami – módní střihy a velký výběr moderních barev zajišťují rozmanitost oblečení v šatní skříni. Touha našich chlapců po dobrodružství vyžaduje volnost pohybu a kvalitní materiály. Džíny s vysokým podílem streče nebo kalhoty z bavlněného manšestru jsou jak pohodlné, tak i pevné a odolné. Džíny a kalhoty značky Esprit vydrží všechna dobrodružství, která podnikají hraví kluci posedlí pohybem.

Stále v pohybu: chlapecké džíny a kalhoty

Za poslední rok udělal váš syn velké pokroky: nejenže neuvěřitelně vyrostl, ale je také mnohem samostatnější a stále aktivnější. Toto pozvání přichází zrovna vhod: rodina, se kterou se přátelíte, a jejich dva synové, se kterými si váš chlapec chodí často hrát, vás se synem zve v sobotu večer na jejich zahradu na grilování a táborák. Nejprve si s druhou maminkou telefonujete, děkujete za pozvání a domlouváte se, s čím můžete pomoci a co máte přinést s sebou. Jsou pozvané ještě další dvě rodiny, které také dobře znáte a s jejichž dětmi si váš syn také rád hraje.

Chlapecké džíny a kalhoty – pro všechna dobrodružství

V sobotu už se syn moc těší a pozdě odpoledne s vámi konečně odchází ve svých oblíbených manšestrových kalhotách a mikině na zip s kapucí. Na večer mu s sebou pro jistotu berete ještě parku. Když přicházíte, hned vás bouřlivě vítají oba jejich chlapci. Mladší z nich, kterému trčí z velkých kapes cargo kalhot všelijaké nářadí, bere vašeho syna hned za ruku a běží s ním do zahrady. Spolu s hostitelkou přinášíte ke stolu s pohoštěním donesený salát. Chlapci se rychle zabavili, lopatkami hloubí jámu pro ohniště. Potom ještě hledají kameny, které se položí okolo prohlubně. Hrdě ukazují, kolik kamínků se jim vejde do kapes kalhot. Jeden se dokonce snaží zasunout velký kámen za opasek strečových džín, aby ho přenesl. Při přípravě dřeva musíte malým uličníkům vysvětlit, že nemá smysl nosit všechny větve a klestí, protože dobře hoří jen staré a vyschlé dřevo. Pomáháte s chlapci připravit malou hranici. Vrstvíte společně nejprve trochu papíru a suchého listí, pak okolo stavíte slabé větvičky a nakonec přidáváte trochu silnější klacíky a větve. Starší chlapec vytahuje z kapsy bavlněných kalhot s respektem zapalovač, který mu pro tento okamžik svěřili rodiče, a spolu s otcem zapaluje dokonale připravený táborák. S otevřenými pusami a veselým smíchem děti sledují, jak se plameny nejprve jen pomalu, ale potom prudce zvětšují a působivý oheň se rozhoří. Chlapci mají celý večer o zábavu postaráno: opékání buřtů, grilování klobásek a udržování ohně. Vy si také užíváte pohodovou atmosféru a zajímavé rozhovory s ostatními rodiči. Než odejdete domů, domáhají se chlapci ještě vašeho slibu, že si takový večer s táborákem zase někdy zopakujete.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...