new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Chlapecké bundy značky Esprit

Chlapecké kabáty a bundy musejí zvládnout každé počasí a zároveň vyhovovat módnímu vkusu chlapců s vlastním stylem. Barevný kabát s kapucí typu dufflecoat je doprovází na průzkumných výpravách, ležérní džínová bunda se hodí pro každé dobrodružství a vodoodpudivá péřová parka s kapucí odolá větru a jiným nepřízním počasí. Pro zvláštní příležitosti se nabízejí speciální bundy: elegantní bunda v blejzrovém stylu nebo pohodová bunda ve vzhledu kůže obmění vzhled a zapůsobí žádaným dojmem. S bundami značky Esprit jsou naši chlapci dobře oblečení pro všechny příležitosti.

Sportovní a módní: bundy pro malé dobrodruhy

Váš syn už se moc těší: na tuto sobotu plánujete výlet do mini ZOO spolu se dvěma dalšími maminkami a jejich celkem pěti malými milovníky zvířat. Vloni na jaře jste už s malým synem v této ZOO byli. Byl nadšený, především z mnoha mláďátek. Ale před několika volně pobíhajícími zvířaty pak měl přece jen velký respekt. Když tmavá štětinatá prasata čenichala rypáčky a hledala něco dobrého ve velkých kapsách synovy bavlněné parky, byl moc statečný. U skály na velké louce s kozami jste ho ale musela vzít do náručí, kozy zbystřily, s mečením ho obestoupily a dokonce ho hladovými tlamami tahaly za bundu. Kozy tak na něj patrně udělaly větší dojem než velcí daňci a jeleni. Ještě o několik dnů později mluvil o tom, jak šplhaly a skákaly po skále.

Praktické dětské bundy – pro všechny případy

Nyní, o pět měsíců později, jste napnutá, o kolik vyrostla tehdy narozená mláďátka. Počasí sice není úplně ideální, ale ve vodoodpudivé péřové parce s kapucí a džínách si syn náladu rozhodně zkazit nenechá. Už cestou za jízdy vzrušeně vypráví ostatním dětem, které jsou všechny dobře oblečené proti nepřízni počasí v hezkých dětských bundách, na co musí dávat pozor při krmení a hlazení zvířat – a že se jich vůbec nemusí bát. U vstupu dostávají všechny děti sáček s krmením pro zvířata. Syn se zde už vyzná a běží napřed s ostatními dětmi. Na prvním rozcestí vás čekají chrochtající štětinatá prasata. Jak jste se předem domluvili, syn zůstává poslušně stát, vytahuje trochu krmení z kapsy své bundy a hází ho prasátkům. Děti jdou v klidu dále a už nepobíhají, aby se zvířata nepolekala. Procházíte okolo ohrad s roztomilými hlodavci a syn zamíří k malému domku s netopýry. Děti žene zvědavost dovnitř, i když jim tma nahání trochu strach. Jedna z dívek si pro jistotu přetahuje přes hlavu kapuci s kožíškem od své bundy ve stylu parky a ostatní se chichotají. Když jim nad hlavami přeletí první netopýři, nemohou se děti udržet a vykřikují hrůzou, ale zároveň jsou fascinované hbitými nočními bytostmi, které jinak znají jen z dětských knížek a hororových povídek. Když vyjdete znovu ven na denní světlo, začíná mírně poprchat. Staráte se, aby si všechny děti pořádně zapnuly své teplé prošívané bundy, parky a větrovky a na hlavu si daly kapuce. Ale děti jsou tak nadšené ze všech zvířat, že jim déšť ani nevadí. Teprve před volným výběhem s malými zvědavými kozami se váš syn trochu zarazí. Ale když vidí, jak jeho kamarádi bez rozpaků přistupují ke zvířatům, krmí je a hladí, sebere všechnu odvahu a přidává se k nim. Usmíváte se a už teď víte, že váš malý odvážný milovník zvířat nebude v příštích dnech zase vyprávět o ničem jiném než o kozách.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...