new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)
h1>Dámské kostýmy kalhoty značky Esprit

Bezvadná byznys elegance, pohodlné padnutí a velká porce ženskosti – společenské kalhoty spojují tyto výhody a ještě mnohé další: rozmanité materiály a v různé střihy, vždyť nám dovolují dobře vypadat v uvolněném stylu v kanceláři, při oficiální příležitosti i při obchodním jednání. Strečové kalhoty nebo byznys kalhoty, vzor glenček, pepito nebo rybí kost, naše formální oblečení si zasluhuje zvláštní šarm. A co si zasloužíme my? Ležérně elegantní byznys kalhoty, které nám nabízejí stále nové možnosti kombinování pro náš zcela osobní styl.

Klasická jednoduchost nebo výrazné barvy, sklady v pase nebo střih bootcut

Jste pozvaná na narozeninovou oslavu své sestry. V klasických, tmavých společenských kalhotách, odvážně zkombinovaných s barevným topem s výstřihem typu voda postáváte společně s několika dávnými kamarádkami a vzpomínáte na školní léta. Překrásná princezna, zvěrolékařka nebo slavná herečka – s úsměvem nasloucháte, jaké mívaly kamarádky dětské sny. Pokud se pamatujete, vaším snem vždy byla vlastní kavárna, se vším co k tomu patří: nápadité koláče a dorty, pestrobarevné zařízení stylovým vintage nábytkem a láskyplně nazdobená výloha. Kamarádka vaší sestry zpozorní: na Malé Straně, jen několik bloků od vašeho bytu, prý někdo nabízí pronájem bývalé cukrárny. Prostory a poloha jsou jako stvořené pro útulnou kavárnu. Hned další ráno si s makléřem domlouváte termín návštěvy. V úzce střižených tvídových kalhotách a krátkém blejzru čekáte před obchodem a seznamujete se s okolím. Butiky, malé designové obchůdky a tematické restaurace vzbuzují vaši zvědavost. Obchod si uvnitř zamilujete na první pohled. Staromódní modrobílé kachle na stěně, stylově opotřebený bílý dřevěný pult a přes celou přední stěnu výloha, díky které místnost působí prostorně a světle. Také vybavení bývalé pekárny zde ještě zčásti zůstalo k dispozici. Spontánně se domlouváte se dvěma kamarádkami na večeři v malém sushi baru, abyste jim mohla povyprávět o svém objevu a poradit se s nimi. V jednoduchých tmavě šedých kalhotách chinos, nízkých kozačkách a lehkém kardiganu právě píšete zprávu, když volá makléř. Majitel domu by vás koncem týdne rád poznal, abyste mu přiblížila svůj koncept. Nejdřív se nemůžete vzpamatovat, ale večer už s kamarádkami vesele vymýšlíte název pro svou budoucí kavárnu.

Dámské kostým: dokonalý do kanceláře, báječný pro všední dny

V šedých kalhotách s glenčekovým vzorem a hedvábné halence stojíte o pár dní později sebevědomě a plná euforie v kanceláři makléře a prezentujete majiteli domu své představy. Zdá se, že vaše nadšení je nakažlivé – pronajímatel slibuje, že smlouvu sepíše co nejdříve. S termínem druhé návštěvy a uzavřením smlouvy na obzoru odcházíte domů celá rozzářená. Před sebou máte tolik úkolů: jednání s bankou, schůzky s řemeslníky, dohody s dodavateli. Během příštích týdnů jste od rána do večera na nohou, někdy oblečená ležérně ve strečových kalhotách ve střihu bootcut, jindy formálně v úzkých byznys kalhotách se vzorem rybí kosti. Musíte obstarat zařízení kavárny a nechat vytisknout jídelní a nápojový lístek. Kamarádi roznášejí letáky a činorodě pomáhají při výběru nejrůznějších dortových kreací. Osobitou atmosféru vašeho malého obchodu dokonale doplňují květiny a jedinečné malé doplňky. V den otevření stojíte hrdě za pultem ve světle šedých společenských kalhotách plátěného vzhledu a černé halence – uzrál čas na realizaci nového tajného tipu!

Zobrazit více...
Zobrazit méně...