Přehrát

Rádi bychom vám někoho představili. Delfin Joy je novým členem ESPRIT Family a ideálně ztělesňuje pozitivního ducha. Proč právě delfín? Delfíni jsou veselí a intuitivní, bývají spojováni s přátelskostí a inteligencí a oplývají neodolatelnou hravostí, která každému vykouzlí úsměv na tváři. Jinými slovy: je opravdu těžké mít špatnou náladu, když je někde v okolí delfín. Především jeden, který se jmenuje Joy!

Joy zažívá svou první stylovou prezentaci v naší nejnovější kolekci Dolphin Tennis Club Capsule, která nově interpretuje tenisovou klasiku, jako jsou polokošile či plisované sukně a šaty, a přináší do hry spoustu jasných barev, jakými jsou třeba azalková růžová, zářivě oranžová a veselá zelená. Ať už hned popadnete do ruky raketu, nebo ne, tato neformální kolekce inspirovaná sportovním oblečením vám připomene, abyste ke každému dni přistupovali bezstarostně a kreativně. Kolekce Dolphin Tennis Club je k mání pouze online.

VYZNÁNÍ LÁSKY


Od této chvíle se bude Joy pravidelně objevovat v decentních logách nebo nášivkách jako projev našeho respektu vůči lidem a naší planetě. Pro naši značku je Joy motivací pokračovat na naší cestě k větší ohleduplnosti k životnímu prostředí a udržitelnosti. Koneckonců byl tento design inspirován téměř vymizelým delfínem růžovým ve vodách kolem Hongkongu, který se díky masivnímu snižování znečištění konečně znovu objevuje. Stay tuned for more!