new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Těhotenské oblečení značky Esprit

V době, kdy je najednou všechno jinak, chceme především jedno – zachovat si svůj jedinečný osobní vzhled. Pryč jsou doby, kdy se těhotenská bříška schovávala pod široké šaty a neforemné svršky. Současná těhotenská móda chce ukázat ženskost, zdůraznit tvary a přiznat pravdu. Ať už ležérně v bavlněné tunice k úzkým džínám, nebo přitažlivě a žensky v žerzejových šatech v délce ke kolenům: náš individuální styl nám dává svobodu kdykoli se změnit a zároveň jistotu, že některé věci zůstanou stále tak, jak jsou. S naší báječnou módou pro těhotné prožijete nové okamžiky vždy svým naprosto osobním způsobem.

Oslnivě krásná v novém vzhledu

Už jen několik týdnů v práci, a pak konečně přijde řada na odpočívání – ale zatím stále pracujete v kanceláři, stejně aktivně jako dosud. Než odejdete na mateřskou dovolenou, musíte ještě dokončit spoustu projektů. Těhotenské oblečení a elegantní byznys móda si nemusejí odporovat: v decentních bavlněných strečových kalhotách se zavinovacím topem, nebo ve strečové sukni s dlouhým svetříkem s jemnými detaily, se cítíte zcela sama sebou a zvládáte tyto dlouhé dny jako vždy, se stejnou nenucenou elegancí. Dnes večer máte jen trochu času na rychlou svačinku a převléknutí – jdete poprvé na jógu pro těhotné. V pohodlných sportovních legínách nebo tříčtvrtečních kalhotách, pružném tílku a teniskách si užíváte měkké, plynulé pohyby, cítíte, jak se vám postupně uvolňují všechny svaly, a vychutnáváte si hluboký klid a relaxaci. Po kurzu ještě věnujete chvilku výměně zkušeností s ostatními ženami, a pak už si přes sebe přehodíte svůj empírový kabát a vydáte se na cestu domů.

Uvolněná, elegantní a nádherně ženská – těhotenská móda, která se k vám hodí

Poslední den v kanceláři máte za sebou – skoro vám začíná chybět čilý, živý shon a kolegové. Musíte toho ale ještě tolik zařídit! Dnes chcete konečně obstarat dětskou postýlku. K takovému zásadnímu rozhodnutí potřebujete čas a samozřejmě radu své nejlepší přítelkyně. V pohodlné džínové sukni s pružným pásem přes bříško, nebo v zavinovací sukni s topem přiléhavého střihu, se z návštěvy obchodu se zbožím pro děti najednou stane dlouhé, bezstarostné odpoledne. Večer, když je roztomilá postýlka úspěšně postavená a stojí v téměř dokončeném dětském pokoji, je čas odpočinout si na pohovce. V legínách s podpůrným pásem pod bříškem, jednoduché strečové halence a měkoučkém kardiganu si uděláte pohodlí se zády podloženými mnoha malými polštářky. Se svíčkami a tichou hudbou, velkou konvicí čaje a sušenkami máte klid na přemýšlení a snění. Volný čas znamená také čas pro vás a vašeho partnera, čas na dlouhé procházky lesem nebo podél řeky. Dítě v bříšku jemně pohoupete a sama si šetrně rozproudíte krevní oběh. V komfortních džínách s pružným pásem přes bříško, jednoduchém svetříku s kašmírem s výstřihem do V a s lehkým šátkem kolem krku se nadýcháte čerstvého vzduchu, užijete si přírodu a věnujete čas rozhovoru o tom, co vás čeká v následujících dnech. Romantická večeře ve vaší oblíbené restauraci je dokonalým zakončením dne. Ještě si můžete plně vychutnat večer sami dva. V pružných přiléhavých šatech z viskózy, nebo v dlouhých žerzejových šatech a kardiganu z kvalitní jemné pleteniny si spolu posedíte u výborného jídla. Užíváte si atmosféru malého podniku, smějete se a představujete si, jaké bude vzrušující období, které vás čeká.

Je krásné těšit se na výjimečné období, které máte před sebou. Bude neopakovatelné díky vám, vašim vlastním zkušenostem a vašemu osobnímu stylu. Ještě krásnější ale bude s promyšlenou a nositelnou módou pro těhotné. Užívejte si každičký den s elegantním, ženským těhotenským oblečením značky Esprit.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...