new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Sportovní oblečení značky Esprit

Sportovní oblečení musí splňovat velká očekávání: musí dobře vypadat a hodit se pro nás, hlavní je však funkčnost a dobré padnutí. Ať už si jdete zaběhat 10 km lesem nebo se chystáte na badmintonový zápas na trávě – pohyb patří k našemu životu. S hezkým, lehkým sportovním oblečením v módních barvách a chytrých střizích je sport a aktivní pohyb ještě zábavnější. Je libo ležérní teplákové kalhoty nebo lehké žerzejové tříčtvrteční kalhoty capri, funkční triko na běh nebo strečové tílko na jógu, prodyšnou bundu nebo pohodlnou mikinu na zip? Chceme sportovní oblečení, které zvládne naše výkony a přitom nám v něm bude stále dobře.

Dámské sportovní oblečení – stejně aktivní a stylové jako vy

Spolu se třemi kamarádkami se po dlouhé době zase těšíte na svůj společný víkendový výlet. Budete mít dost času na povídání a zábavu, uvolnění a relaxaci – ale užijete si také dobrodružství a nezbytný pohyb. Vaším cílem je malá horská vesnice s báječnou polohou, která prozatím zůstává ušetřena masové turistiky. Romantická chata, ve které se ubytujete, leží nad vesnicí a cesta do ní vede jen po úzké stezce pro pěší. Výstup s batohem na zádech za lehkého mrholení je náročný, ale ve vaší lehké, vodoodpudivé softshellové bundě zvládáte stoupání s přehledem, aniž byste se příliš zapotila. Také kamarádky zdolávají pěší túru bez řečí a v pohodlných flísových mikinách s kapucí, sportovních kalhotách a funkčních bundách také bez problémů. I díky tomu je vaše přátelství tak skvělé: jste připravené na každé dobrodružství, třeba i nečekané. Po půlhodině chůze stojíte před chatou, je zařízená jednoduše, ale vkusně, s otevřeným krbem, vanou a nádherně velkým obývacím prostorem. Co by si člověk mohl přát víc?

Svlékáte si mokré věci a pohodlně se usazujete v teplákách a mikině na zip s kapucí na velkém gauči v obývacím prostoru. Jedna z vašich kamarádek, úplně uvolněně oblečená v legínách a žerzejové mikině, přichází s tácem plným chlebů se sýrem, druhá nese láhev červeného vína a skleničky. Dlouho spolu sedíte, smějete se a probíráte dávné časy, až si pak najednou na polici všimnete sbírky her – a objevujete i hru Twister. Žádná z vás se nenechá dlouho prosit. Mikinu s kapucí za chvíli odhazujete na gauč a dále hrajete jen v prodyšném funkčním tričku. Nemůžete ani popadnout dech, jak se smějete a všelijak se s kamarádkami proplétáte na herní ploše. Také ony už jsou v tričkách s krátkým rukávem – zdá se, že rozhodnutí zabalit si s sebou na víkend pohodlné sportovní oblečení bylo správné. Díky svému pravidelnému cvičení jógy – anebo možná proto, že jste prokázala největší výdrž ve smíchu – vycházíte ze hry jako vítězka.

Vždy ve formě, vždy se stylem

Pozdě večer, když už šly dvě kamarádky spát, sedíte ještě se svou nejlepší kamarádkou s čajem na gauči a vzpomínáte na loňský rok, kdy jste tu už spolu byly. Bylo to v lednu a stále si jasně vybavujete, jaký byl čistý, ledově studený vzduch a krásně sněžilo. Nemůžete zapomenout na ten pocit, kdy jste ráno v teplé pletené bundě s flísovou podšívkou, lyžařskou šálou a pletenou prodlouženou čepicí pozorovaly východ slunce na verandě, nebo když jste v zateplených lyžařských kalhotách a barevných, větruodolných lyžařských bundách celý den strávily na sjezdovkách. Večer jste pravidelně odpočívaly v naprostém klidu u praskajícího ohně v krbu, v hebké bundě na zip z plyšové látky nebo v pohodlném oversized svetru. S těmito krásnými vzpomínkami v hlavě vycházíte po úzkých schodech nahoru a na pokoji hned usínáte. Dalšího dne ráno vás probudí sluneční paprsky, takže se hned rozhodujete pro pěší túru po okolních lesních cestách. Prošívaná vesta s kapucí, kterou máte na sobě přes žerzejové tričko, vás chrání před mírným větrem, který je ve stinných lesních úsecích v tuto dobu ještě chladný. Jste venku dlouho, ale divoká příroda a neustále se měnící okolní krajina vás dostatečně odměňují za tu námahu. Dostáváte hlad a konečně si na jedné mýtině dopřáváte odpočinek na slunci. Všechny čtyři si zouváte tenisky, vyhrnujete nohavice svých funkčních kalhot a prsty u nohou si protahujete v měkké trávě. Je krásné chvíli jen tak potichu naslouchat přírodě. Když začínáte chystat piknik, všechny se shodujete, že to rozhodně není vaše poslední společná dovolená – a víte, že to nejsou jen plané sliby.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...