new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské župany značky Esprit

Župany jsou neopomenutelnou součástí šatníku, aniž by kdy opouštěly naše soukromí. Jsou naším osobním kouskem ke zdrženlivější módnosti – příjemný komfort nejstylovějším způsobem. Dámské župany nemají zapotřebí něco předstírat. Představují tak trochu domov a skutečné pohodlí. A i když máte o dokonalém županu jasnou představu, nabízí se tolik možností: třeba lehké, splývavé kimono pro letní popíjení ranní kávy na zahradě nebo silný, dámský měkoučký froté župan, do kterého se po sprchování halíme s flaušově blaženým pocitem. Skutečný luxus není složitý: stačí klid, čas a báječný župan.

Měkkost, splývavost a báječné pohodlí – froté, samet nebo modalový streč

Konečně! Spolu s nejlepší kamarádkou jedete na dvoudenní výlet do luxusního wellness hotelu kousek za městem s pohádkově krásnou polohou, hned u lesa. Po ubytování se na pokoji ze všeho nejdříve natáhnete na obrovskou dvoulůžkovou postel a studujete nabídku kosmetických a wellness služeb. Masáže a aromatické oleje, manikúra a kosmetika, masky a pečující koupele – jak to jen všechno za dva dny stihnete? Zaprvé musíte vyzkoušet wellness prostory. Už ve vstupní hale dostáváte měkké froté župany krémové barvy a ladící domácí obuv. Příjemně zahalená se vydáváte k prostornému bazénu, kde se necháte unášet teplou vodou, nasloucháte tiché dokreslující hudbě a tu a tam si pár minut poležíte v horké vířivce. Finská nebo parní sauna? Rozhodujete se pro páru, do které přidávají každý den jiné vonné esence. Dlouho sedíte se zavřenýma očima v horké páře vonící po ovocných olejích, cítíte, jak se vaše svaly uvolňují a myšlenky volně plynou. Po posledním skoku do osvěžujícího bazénu se konečně báječně lehká a příjemně unavená znovu zachumláte do svého flaušového županu. Ještě si dáte čerstvě lisovaný džus v baru u bazénu, a pak už se vracíte na pokoj.

Postel už je bez přehozu a leží na ní přichystané dva bílé kimonové župany ze silného, hebkého froté. Jste tak nádherně uvolněná, že vás chladivé, hedvábné polštáře lákají mnohem více než původně plánovaný výlet do nedalekého města. To bude opravdu večer nejlepších kamarádek: v překrásně sametově hebkých kimonech se spoustou polštářků za zády sedíte vedle sebe na posteli, objednáváte občerstvení u pokojové služby a sledujete staré filmy na hotelovém kanálu.

Pro dokonalá rána a příjemné víkendy: dámský župan

Dalšího dne ráno spíte, dokud pokoj balkonovými dveřmi nezalije slunce. Ve snídaňové restauraci vás čekají luxusní švédské stoly s ovocným salátem, čerstvě lisovanou pomerančovou šťávou, müsli, jogurty, vajíčky a teplými houskami. S výbornou kávou je start do nového dne nejlepší. Dnes máte v plánu pestrý zkrášlovací program. V rozsáhlých lázeňských prostorách nejprve několikrát svižně přeplavete bazén, a pak už s kamarádkou dostáváte elegantní, tmavě modré kimonové župany z hebkého sametu. Následuje klasická obličejová masáž doplněná luxusní maskou pro vás a čokoládová maska na celé tělo pro vaši kamarádku. Dále přichází na řadu masáž lávovými kameny a aromatická koupel. Hýčkaná měkkou látkou kimona ležíte na lehátku, užíváte si jemné pohyby a vnímáte absolutní klid a pohodu. Po salátu a procházce přilehlým lesem se kamarádka loučí a odchází na kosmetické ošetření obličeje do lázeňské oblasti hotelu. Vy jste objednaná u manikérky, která za vámi přijde na pokoj. Pohodlně a nenuceně sedíte na pohovce s časopisem ve svém lehkém kimonovém županu ze strečového modalu, zatímco se vašim nehtům dostává vskutku výjimečné péče. Dokonale stylová a jako znovuzrozená se večer usadíte do hotelové restaurace a necháte se naposledy obletovat. Tyto dva dny byly více než jen dovolená. Byl to čas pro vás samotnou, čas pohody a relaxace – čas na všechno, co je tím pravým luxusem.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...