new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské domácí oblečení značky Esprit

Noční prádlo a domácí oblečení musí být především pohodlné a poddajné, ať už na spaní, na večer v pohodlí na gauči nebo pohodové nedělní ráno doma. Ale proč by dámské noční prádlo nemohlo mít také notnou dávku stylu a osobitosti? Je libo krajkový top s uvolněnými žerzejovými kalhotami, nebo žensky jemná košile či klasické bavlněné pyžamo – stylové noční prádlo a domácí oblečení nabízí nejen komfort, ale také rozmanité možnosti. Mnoho horních dílů můžeme vzájemně kombinovat s šortkami a dlouhými kalhotami podle nálady nebo ročního období. Noc tvoří podstatnou část našeho dne – a to je pádný důvod k tomu, abychom se mezi našimi vlastními čtyřmi stěnami cítily oblečené stejně tak dobře jako venku.

Ženské, ležérní a pro každé roční období – domácí oblečení pro dobrý pocit

Dlouhé hledání se vyplatilo: konečně jste s nejlepší kamarádkou našly byt pro společné bydlení. Celý týden jste malovaly a zařizovaly, ale teď začíná ta pravá zábava. První večer ve dvou strávíte pěkně v klidu na gauči. Vy ve svém měkkém, jednobarevném žerzejovém pyžamu, vaše kamarádka v měkkých flanelových kalhotách z bavlny a pohodlném tričku s dlouhým rukávem s podílem elastanu. Velký talíř těstovin a sklenička vína pro každou z vás – v takové pohodě si užíváte nový domov a spřádáte plány do budoucna. Další týdny ubíhají jako voda. V práci se nezastavíte a po skončení pracovní doby musíte vždy zařídit ještě pár maličkostí do bytu. Ladící závěsy do kuchyně, nová předložka do koupelny, topení, které potřebuje nově natřít. Dříve než se nadějete, uběhne měsíc – a je nejvyšší čas na kolaudační párty. Oslava je pevně naplánovaná na sobotu. Hned po probuzení, ještě v žerzejové noční košili s krásnou knoflíkovou légou, sedíte u kuchyňského stolu, necháte se pomalu probouzet jasnými ranními paprsky slunce a velkou kávou a začínáte sepisovat lístek s nákupem na večer. Zanedlouho se probudí i vaše kamarádka a přidává se k vám stejně rozespalá, v bavlněných boxerkách a strečovém topu. Rozhodnete se, že společně zajdete nakoupit, a pak na párty všechno připravíte. Večírek je velkolepý. Přišli všichni kamarádi a spousta vašich nových sousedů, aby se podívali na váš byt a náležitě vás přivítali. Ve všech pokojích se všichni se smíchem baví a také se tancuje, než potom nad ránem padnete vyčerpané, ale naprosto spokojené do postelí.

Nespočet možností ke kombinování, vždy pohodlně a stylově

V neděli obě spíte, dokud na vás nezačne svítit slunce přes balkonové dveře. V nádherném pohodlí v klasických kostkovaných pyžamových kalhotách ze vzdušné bavlněné látky a tílku zůstáváte ještě chvíli ležet, podřimujete a ještě jednou si vybavujete zážitky z večírku. Konečně se odhodláte vstát – pozůstatky po oslavě potřebují uklidit. V kuchyni vás vítá vůně kávy. Vaše kamarádka, v měkké splývající bavlněné noční košili a nazouvacích pantoflích, se už pustila do úklidu, ještě neučesaná, ale v nejlepší náladě. Uklízíte spolu, větráte a čistíte byt, než se v kuchyni posadíte k vydatné snídani. Abyste zahnaly poslední únavu, pomůže vám jedině jít ven na čerstvý vzduch a projít se klidnými ulicemi. Pomalu procházíte čtvrtí a nakonec se zastavujete v malém bistru, kde si dáváte espresso a kousek výtečného tvarohového koláče. Večer se kamarádka loučí a jde do sauny, zatímco vy se po voňavé koupeli s pěnou zachumláte v pohodlných šortkách z bavlněného žerzeje a topu s krajkou do žerzejového kardiganu a uděláte si pohodlí na gauči. Báječný víkend.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...