new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Kalhotky tanga značky Esprit

I když jsou kalhotky tanga jako součást oblečení známé už po staletí – u nás mají relativně krátkou tradici. S elegancí a rafinovaností si toto malé, jemné spodní prádlo získalo naše srdce útokem. Jemné a ženské s krajkou, svůdné z průhledného tylu nebo zcela jednoduché a poddajné s podílem mikrovlákna. Kalhotky tanga jsou k dostání ve všech stylech a báječně se hodí ke každému oblečení. Poskytují decentní komfort nošení pod přiléhavými kalhotami, sukněmi a šaty a zajišťují mimořádně ženský pocit a dokonalé padnutí za všech okolností. Efektní a přesto zdrženlivé – díky těmto vlastnostem jsou kalhotky tanga naším každodenním oblíbeným kouskem.

Svůdná krajka a jemné vzory spolu s hedvábným komfortem při nošení

Let a hotel jsou rezervované – ještě víkend, a pak odlétáte s nejlepší kamarádkou do New Yorku, abyste navštívily fascinující velkoměsto se všemi jeho tvářemi. Hudba a galerie, pamětihodnosti a atrakce, restaurace a bary – a samozřejmě spousta nakupování a objevování oblíbených čtvrtí.

V neděli večer před odjezdem sedíte s kamarádkou ve své ložnici s italským vínem a thajským jídlem a před skoro úplně vyklizenou šatní skříní. V levé ruce držíte hravá tanga s pestrým potiskem, v pravé elegantní krémová boková tanga. Už několik hodin vybíráte nejvhodnější oblečení s sebou do „Velkého jablka“. Které outfity se nejlépe hodí pro světovou metropoli? Jaké bude počasí? Co potřebujete bezpodmínečně a co si tam beztak stejně koupíte? V zájmu jednoduchosti začínáte výběrem spodního prádla. Musí být ženské a pohodlné, přitom vhodné ke všem vašim vzhledům, individuální a s určitým kouzlem navíc. Přesně jako toto velkoměsto. Zatímco balíte bokové kalhotky tanga, které se výborně hodí k vašim novým barevným skinny džínám, kamarádka objevuje rafinovaně střižené žerzejové šaty, které rozhodně musíte přibalit. Do cestovní tašky tedy putují i hedvábné černé kalhotky tanga a ladící podprsenka s kosticemi jako decentně elegantní spodní prádlo k těmto šatům.

Půvabné nebo přitažlivé, sportovní nebo elegantní – tanga ve všech stylech

Večer se chýlí ke konci a vaše radostné očekávání stále narůstá. Smějete se a plánujete nadcházející dny do nejmenšího detailu, zatímco dále posuzujete oblečení, spodní prádlo a boty a snažíte se rozhodnout. Kamarádka, která si už sbalenou cestovní tašku vzala s sebou, začíná zase všechno vybalovat, abyste jí pomohla s rozhodováním. Černé lesklé tregíny a top s výstřihem typu voda, raději přitažlivě s průhlednými kalhotkami tanga nebo s jednoduchými, prodyšnými kalhotkami tanga z mikrovlákna v čistě bílé barvě? Inspirujete se volbou kamarádky a také balíte dvoje jemné kalhotky tanga z mikrovlákna – při dlouhém letu nebo nakupování je pohodlí to nejdůležitější. Abyste se správně naladily, vkládá kamarádka do mechaniky CD s oblíbeným newyorským písničkářem, když váš pohled sklouzne na červené strečové šaty, které jste zatím na sobě měla jen jednou. Spolu s vysokými kozačkami by vytvořily přesně ten správný vzhled do některé z galerií v New Yorku nebo na večer v malém baru. Bez váhání přibalujete šaty a kozačky, k tomu elegantní tanga s krajkou a ladící push-up podprsenku. S nalitou sklenkou Prosecca kamarádka tančí k vám, podává vám nového cestovního průvodce, kterého si koupila, a ptá se, zda chcete první den zajít raději do Central Parku nebo čínské čtvrti. Než stačíte odpovědět, vytahuje ze své cestovní tašky jedny půvabné kalhotky tanga z tylu a druhé s jemným vzorkem – které z nich se lépe hodí na noční průzkum newyorské čtvrti Meatpacking? Smíchem se zakuckáte, podíváte se nejprve na kamarádku, potom z okna. Na svém zavazadle odhodlaně zapínáte zip – venku už se stmívá a za dvě hodiny odlétáte.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...