new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Bokové kalhotky značky Esprit

Bokové kalhotky patří k moderním zástupcům spodního prádla: většinou se širokým střihem na bocích anebo krátkou nohavičkou. Tato zdařilá obměna klasických kalhotek je mimořádně ženská a báječně pohodlná zároveň. I když se mimořádně pohodlný střih bokových kalhotek dokonale hodí ke sportovnímu a ležérnímu oblečení, bokové kalhotky jsou k dostání v rozmanitých stylech a z různých materiálů, od hedvábných kalhotek s nohavičkou hipster shorts přes svůdné krajkové bokové kalhotky až po hravé bokové kalhotky s potiskem. Přitažlivé, jednoduché a elegantní – bokové kalhotky nám nabízejí rozmanité pohodlné styly pro každý den.

Naprosto stylové, naprosto pohodlné – uvolněná ženskost

Po dlouhé době bydlení s kamarádkami v jednom bytě bylo na čase rozhodnout se pro vlastní byt. Už měsíc jste moc spokojená ve svém dvoupokojovém bytě s obytnou kuchyní a balkonem v prosvětlené staré zástavbě – konečně máte dostatek místa pro sebe a svůj vlastní styl. Je pátek pozdě večer a sedíte v naprosté pohodě na gauči v oversized tričku a bokových kalhotkách s půvabnou výšivkou, když najednou někdo zazvoní u dveří do bytu. Stojí před vámi dvě bývalé spolubydlící s batohy a utrápeným výrazem ve tváři. Prasklo u nich potrubí a celý byt je pod vodou. Potřebovaly by někde přespat, takže si zcela nečekaně zopakujete společné soužití ve vašem bytě.

V krátkosti se dozvídáte podrobnosti okolo prasklého potrubí, a pak už začíná váš klasický dámský večer – hlavní věc je pohodlí. Ve strečovém dlouhém topu a nízkých bokových kalhotkách s jemnou strukturou si jedna kamarádka udělá pohodlí na gauči, druhá ve svém splývavém žerzejovém kardiganu a kalhotkách s nohavičkou hledá stará oblíbená CD. Objednáváte velkou pizzu, vytahujete laky na nehty a masky na obličej. Dlouho do noci spolu sedíte, vyprávíte si, smějete se a sdělujete si novinky.

Zatímco jedna z vašich kamarádek dalšího rána ještě jako obvykle hluboce a tvrdě spí, vydáváte se s druhou z nich do vašeho známého fitness studia, abyste se probraly při hodině Pilates. Sportovně oblečená, v tričku a tříčtvrtečních legínách, pod kterými máte kalhotky typu hipster z mikrovlákna, si v šatně zavazujete tenisky. Kamarádka si ve spěchu obléká lehké žerzejové šortky přes nízké černé bokové kalhotky a následuje vás do sálu, kde právě začíná cvičení. Svěží, plné energie a v nejlepší náladě se vracíte domů, kde vás vítá veselá hudba a příjemná vůně kávy. Na stole už stojí čerstvě vylisovaný pomerančový džus a čerstvě rozpečené housky. Kamarádka, jen v pruhovaném horním dílu pyžama a jemných bokových kalhotkách s květinovým potiskem, právě chystá snídani.

Krajka a tyl nebo mikrovlákno a sportovní střihy – bokové kalhotky jsou rozmanité

Po snídani spolu ještě sedíte u kuchyňského stolu, když najednou volá majitelka domu vašich kamarádek. Potřebuje pustit do bytu, aby zjistila případné škody způsobené vodou. Kamarádky v rychlosti losují, která se s klíči vydá na cestu. Právě začíná sobota a na dnešek nemáte žádné plány, proto se rozhodujete, že si s tou šťastnější, která si vytáhla delší zápalku, spontánně zajdete na nákupy do centra. O hodinu později jste už pečlivě upravené na cestě do města. Vy jdete v kalhotkách typu mini hipster z červeného tylu a ladící push-up podprsence, kalhotách chinos v úzkém střihu a kašmírovém pulovru s výstřihem do V a kamarádka si pod elegantní pouzdrové šaty oblékla černé bokové kalhotky s tvarovacím efektem a přidala úzké nízké kozačky. V klidu procházíte ulicemi, hledáte a objevujete zajímavosti. Později odpoledne se k vám připojuje i druhá kamarádka a chodíte městem všechny tři až do večera, kdy nakonec zakotvíte v malé italské restauraci, ve které jste už zakončily nejeden společný den. 24 hodin spolu – stejně jako za starých časů.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...