new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské plavky od Espritu

Plavky si rozhodně neoblékáme každý den – vždyť po nich většina z nás sáhne jen párkrát do roka. Snad právě proto mají pro nás plavky a plážové oblečení takové zvláštní kouzlo. Evokují v nás pocit léta, volnosti, jemného písku na kůži a teplého vánku ve vlasech. Bikiny „triangle“ s oblíbeným trojúhelníkovým tvarem, jednoduchý dvojdílné plavky nebo sportovní tankiny – ty všechny jsou pro nás příjemnou vzpomínkou i příslibem zároveň. Cítíme z nich teplo a nekonečné prosluněné dny uplynulého léta. A při pohledu na ně nezůstáváme na pochybách: další léto tu bude co nevidět.

Pocit léta na pokožce – dámské plavky pro příjemné snění

Dlouhé, horké dny a vlahé noci, o něž se nechcete za žádnou cenu připravit zbytečným spánkem – vzpomínáte ještě na takové léto? Nu, řekněte, kde by se dalo lépe strávit než u moře? Když první paprsky slunce zaplaví vše svou červenou září, spadne z Vás rázem veškerá únava. Lehký větřík si pohrává s Vašimi vlasy, nádherná pláž zalitá kouzelným zlatavým světlem je ještě opuštěná a Vy si ve svých tankinách se špagetovými ramínky plavete ve zčeřených mořských vlnkách. Vzduch je omamný a svěží a Vy nasáváte energii na celý den. Dáte si už snídani, nebo si ještě hodinku pospíte? Raději rovnou kávu na verandě; a mezitím pomalu procitá den. Pro příjemnou ranní pohodu je perfektní měkce přiléhavá bavlněná košile natažená přes jednobarevné bokové bikiny s nohavičkou (typu hipster) a podprsenkou s kosticemi. Kolem Vás se pomalu všechno probouzí a o hodinu později je už vzhůru i Vaše nejlepší kamarádka. Nastává čas na venkovní snídani a pak opět vzhůru na pláž. Celé dopoledne patří jen Vám – a slunci. Podřimujete na tenké osušce, pohráváte si s nohama v písku a občas si je trochu zchladíte v mírně šplouchajícím příboji. Báječný, ničím nerušený klid, čas na smích i povídání – a přesně to je ta správná chvíle pro Vaše oblíbené plavky: ve vesele barevných bikinách typu hipster s push-up podprsenkou, nebo v černých bikinách typu neckholder se zavazováním za krkem a rafinovanými detaily budete vyzařovat přirozený sex-appeal a přesně tu bezstarostnost, která činí tyhle dny tak úžasnými.

Ležérně sportovní, cool a sexy, ale především letně pohodové

Přes poledne využijete chladných prostor domu ke klidnému odpočinku. Jakmile však slunce sestoupí po obloze trochu níž, nastává čas se znovu rozpohybovat. Beachvolejbal těsně u vody je ideální příležitostí, jak uvolnit veškerou nashromážděnou energii. Věrnými společníky Vám budou po celou dobu tankiny nebo jednodílné dámské plavky s vysoko vykrojenými nohavičkami, v nichž se pak téměř bez dechu a s kůží obalenou zvířeným pískem vběhnete po vyhraném zápase osvěžit do moře. Poražení Vám samozřejmě dluží drink – svůj oblíbený koktejl si nejlépe vychutnáte v malém baru hned na pláži. Jednoduché bikiny typu triangle a přes ně přiléhavý top a šortky: ve vteřince jste převlečena do letně ležérního a pohodlného stylu a připravena oslavit vítězství. V plážovém baru pomalu dohasíná den. S chodidly v písku a chladnou sklenkou v ruce sledujete, jak slunce zapadá za moře, a cítíte, jak teplo pomalu ustupuje. Byl to úchvatný letní den – a zítřek bude navlas stejný. Ležérní, bezstarostné a přirozeně sexy: plavky musí být stejně skvělé jako tenhle parádní letní den. Užívejte volnosti a pociťujte na kůži letní slunce každičký den v roce – v báječných plavkách od Espritu.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...