new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámská trička značky Esprit

Trička s krátkým rukávem jsou důkazem, že jednoduché věci bývají často ty nejlepší. Téměř nepozorovaně se tričko vyvinulo ze sportovně neutrální klasiky v ženský univerzální prvek šatníku. Dámská trička nesou všechny znaky nadčasových oblíbených kousků: jsou všestranná, absolutně proměnlivá a nestárnoucí. Stále znovu inspirují naši fantazii. Osvědčený základní kousek? Dámská trička jsou něčím více. Představují ženskou nenucenost a ležérní dobrodružnost zároveň.

Nadčasová klasika, která se stále obměňuje

V pátek ráno už cestou do práce cítíte ve vzduchu víkend: čekají vás dva dlouhé volné dny! Pracovní den rychle ubíhá. Vyřídit telefonáty, sjednat termíny, zpracovat administrativu – v tričku s výstřihem typu voda k bílým trubkovým džínám nebo strečovém základním tričku pod krátkým blejzrem vám jde všechno rychle a snadno od ruky. Dobrá nálada vás provází po celý den. Copak asi přinese víkend? Sportovní tašku už máte připravenou s sebou, protože v pátek po práci je každý týden třeba trochu pohybu: cvičení Pilates s kolegyní z práce ve fitness studiu o pár ulic dále. Pohodlné oversized tričko s potiskem k legínám nebo šortkám vám dopřává svobodu pohybu, kterou při náročném cvičení nutně potřebujete. Jeden a půl hodiny se soustředíte jen sama na sebe a své tělo, než potom vyčerpaná, ale zcela vyrovnaná vyrazíte na cestu domů – na víkend!

Sobota začíná doma, oblečená nádherně jednoduše a naprosto ležérně v jednoduchém žerzejovém tričku s krátkým rukávem nebo bavlněném tričku s dlouhým rukávem. To je váš čas pro životně důležité maličkosti: přečíst si časopis od A do Z, uspořádat si šatní skříň nebo v naprosté pohodě zavolat nejlepší kamarádce. Jen tak mimochodem si dopřejete masku na obličej nebo vyzkoušíte nový lak na nehty: sobotní dopoledne patří jen vám a užíváte si ho plnými doušky. Odpoledne je třeba vaší pomoci. Dobrý kamarád vás požádal, abyste mu dělala společnost na bleším trhu. Během chvilky sbalíte krabici se starými deskami, knihami a několika dalšími věcmi a vyrazíte. Počasí je nádherné a na stáncích blešího trhu panuje čilý zmatek. V pruhovaném tričku nebo viskózovém tričku bez rukávů pod kardiganem smlouváte o lepší ceny, kupujete kávu a koláč za první příjmy dne a potkáváte známé tváře. Pozdě odpoledne oslavíte své úspěšné prodeje jídlem v malém thajském občerstvení za rohem.

Módní nebo klasické tričko – dámská trička ve všech podobách

S celou rodinou jste domluvená na nedělní brunch. Voní tu káva a čerstvé housky, míchaná vajíčka a báječné muffiny od maminky. V tričku s výstřihem do V nebo módním tričku k pohodlným kalhotám chinos si užíváte uvolněnou atmosféru, vyprávíte, smějete se a radujete ze vzácné příležitosti, kdy můžete zase jednou vidět všechny pohromadě. Čas uběhne jako voda a už je pozdě odpoledne, když se se spokojeným pocitem bezpečí a domova vydáváte na cestu.
Nedělní večer zakončíte na poklidném koncertu v jednom z malých klubů v centru města spolu s vaší nejlepší kamarádkou. Oblečená ležérně žensky a s nádechem okázalosti v efektním tričku mačkaného vzhledu nebo rafinovaném módním tričku se necháte inspirovat klidnou, intenzivní hudbou a přemítáte: Kam se vydat na příští dovolenou? Co asi budete dělat za rok? Ať už život přinese cokoli a další dny budou jakékoli: dámská trička budou rozhodně při tom. Dodávají vašemu životu barvy a rozmanitost a působí jako zdroj inspirace pro celý váš osobní styl. Obyčejně jednoduchá nebo jednoduše neobyčejná – to jsou dámská trička značky Esprit.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...