new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Pulovry a pletené svetry značky Esprit

Žádná šatní skříň se neobejde bez pulovrů. Dámské pulovry a pletené svetry fungují jako pohodlná móda a základní kousky zároveň. Klasické nebo módní střihy, nejrůznější materiály a rafinované detaily dovolují dámským pulovrům zářit ve stále nových vzhledech. Jemná ženskost v úzce střiženém kašmírovém pulovru, ležérní komfort v bavlněné mikině nebo pohodlí v měkoučkém pleteném pulovru s velkým rolákem, vše je možné. Máme rády pulovry, protože jsou pohodlné, nádherně se přizpůsobí každému stylu a dají se stále nově kombinovat. Díky tomu jsou skutečným módním základem a oblíbeným kouskem za všech okolností.

Klasické, módní, poddajné – dámské pulovry jsou všestrannými společníky

Za mírného pološera se vracíte z kanceláře domů. Byl to dlouhý den, poslední den náročného týdne plného termínů a úkolů. Unavená otevíráte dveře svého bytu, boty a kabelku necháte spadnout v chodbě, svléknete si úzký šedý kašmírový pulovr s výstřihem do V a vklouznete do legín a hebkého oversized pulovru. Jediné, co si teď přejete, je natáhnout se s horkým čajem a knihou na pohovku – zvoní vám telefon. Pozorně nasloucháte rozrušenému hlasu své nejlepší kamarádky: její strýc z Itálie ji pozval, aby přijela na pár dní do Toskánska a pomohla mu se sklizní oliv. Olivovníky se češou jen jednou za dva roky – takovou příležitost si nemůžete nechat ujít!

Když kamarádka další den ráno přijíždí autem před váš dům ještě před východem slunce, po únavě není ani památky. Ve vintage džínách, teniskách a lehkém propínacím svetříku z jemné příze házíte svou malou cestovní tašku do zavazadlového prostoru a nastupujete. Za hezkého ranního světla, s hlasitou hudbou a první dnešní horkou kávou míříte na jih. Nespěcháte, tu a tam si uděláte malou přestávku na malebných místech a užíváte si každou minutu jízdy. Teprve pozdě večer vjíždíte na dvůr starého statku, dlážděný šedým přírodním kamenem. S širokým úsměvem přichází strýček kamarádky a za ním i jeho žena, dva dospělí synové a dva rozježení psi. Zatímco vás strýc temperamentně po italsku vítá, jeho žena už má v rukou vaše tašky a popotahuje vaši kamarádku za rukáv měkkého pulovru s rolákem, aby si šla prohlédnout pokoj pro hosty. Na odpočinek ještě není čas. U vína a oliv, kozího sýra z vedlejší farmy a mnoha dalších dobrot spolu ještě dlouho posedíte u velkého stolu uvnitř dvora. Kamarádka překládá živé rozhovory, jak nejlépe umí. Spokojená a uvolněná, ve svém měkkém pulovru z objemné příze s mohérem vzhlížíte nahoru k jasné noční obloze nad sebou a jste šťastná, že jste se uvolila ke spontánnímu dobrodružství.

Dámské pletené pulovry – od elegantní angorské vlny po hebký mohér

Další den vás budí teta kamarádky se silnou kávou a sladkým pečivem – pak je na řadě zaučení do práce. Oblékla jste si jednoduchý bavlněný pulovr a kalhoty chinos, zatímco kamarádka má džíny sepraného vzhledu a strečový pulovr z jemné příze. Stojíte v olivovém háji pod zelenými větvemi a necháváte si ukázat, jak se oddělují spadené olivy od listí. Obdivujete, s jakou šikovností a zručností celá rodina ovládá všechny úkony. Celý den strávíte pod olivovníky, práci přerušuje jen delší přestávka na oběd uvnitř statku na dvoře s velkými mísami těstovin, čerstvým chlebem s rajčaty, hroznovým vínem a fíky. A znovu do práce. Teprve když se nad sukovité malé stromy pomalu snáší soumrak, sbíráte pracovní náčiní a odcházíte domů, kde na vás čeká teplá sprcha a báječná večeře. Unavená, dobře najezená a šťastná si nakonec zajdete k malé kamenné zídce, která obklopuje dvůr. V džínách a jemném kašmírovém svetru s kamarádkou v žebrovaných legínách a pulovru ze směsi s vlnou a s výstřihem do V sedíte za tmy úplně tiše a v myšlenkách si procházíte celý den. Zítra se pokračuje – a už se nemůžete dočkat.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...