new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Sukně značky Esprit

Sukně mají své kouzlo. Pomáhají nám jednoduše proměnit naše oblečení pro jakoukoli příležitost. Sukně jsou ideální volbou k vysokým kozačkám, poutavým protikladem ke kotníkovým kozačkám a ztělesněním ženské elegance v kombinaci s vysokými podpatky. Šifonová maxisukně s délkou až na zem je za horkých letních dnů báječná stejně tak jako třeba vlněná minisukně s teplými punčochami na zimní procházce. Ať už krátké nebo dlouhé, sukně jsou tak nádherně všestranné, že se nemusejí vždy striktně držet pravidel. Přesně takové chtějí být i ženy!

Dokonalá ženskost ve všech variantách

V pondělí ráno vás probudí dopadající paprsky slunce – start do nového týdne nemůže být lepší. Únava je rázem pryč. Když opouštíte dům v klasické černé pouzdrové sukni a strečové halence s blejzrem, cítíte se plná energie a elánu. Obvyklé velké caffè latte se cestou postará o další dávku dobré nálady. Dnes si na vás všední stres nepřijde. Po dvou schůzkách, až moc krátké přestávce na oběd a spoustě telefonátů se pracovní den chýlí ke konci, ale ještě máte dostatek času jít se pokochat večerním sluncem. Vaše milá kolegyně se k vám ráda přidává. Krátké zastavení doma, a potom už se setkáváte v nedalekém parku, kde touto dobou panuje čilý ruch: děti si hrají, psi dovádějí, rodiny posedávají na dekách a lidé se vesele baví. Pohodlně a ležérně v balonové sukni nebo denimové sukni áčkového střihu k přiléhavému svetříku s výstřihem do V spolu posedíte a užíváte si večer, dokud západ slunce nepromění nebe v moře dechberoucí červené, oranžové a fialové barvy.

Z hustě tkané vlny, ležérního denimu, jemné viskózy a poddajného žerzeje: rozmanité sukně pro všechny příležitosti

Nádherné počasí netrvá věčně. Už ve středu ráno vstáváte do zamračeného dne a navíc fouká studený severní vítr. Důvod ke špatné náladě to ale není – vzdorujete počasí v elegantní vlněné sukni a vysokých kozačkách. Den s obvyklými povinnostmi rychle ubíhá a vy se těšíte na večer, kdy navštívíte vernisáž jednoho dobrého kamaráda. Už několik týdnů si tento mimořádný termín rezervujete ve svém kalendáři. Až teprve doma při rychlé večeři se rozhodujete, co si vezmete na sebe: skládanou minisukni k tmavému pulovru s rolákem nebo sukni z barevného denimu a módní top? Tak nebo tak, dnes můžete budit pozornost. Večer plný zajímavých rozhovorů a mnoha nových tváří se vydařil a utekl jako voda. Týden se rychle blíží ke konci. Už je pátek a odpoledne jste si vzala volno, abyste mohla jít v klidu nakupovat se starší sestrou. Takových příležitostí není mnoho. A když jdete se sestrou, víte, že zajdete do všech malých módních butiků v okolí. Oblečená elegantně a žensky, v rozšířené sukni áčkového střihu s nízkými kozačkami a kašmírovým kardiganem, prochodíte obchody, tu a tam se zastavíte a proberete nejdůležitější události minulých týdnů. Vaše ležérně elegantní oblečení působí stále výborně, i když už spolu večer sedíte u skleničky vína a pochutnáváte si na tapas. Porovnáváte úlovky dne a jako sestry se samozřejmě snažíte vzájemně trumfovat. Do postele uléháte spokojená sama se sebou i s uplynulým týdnem. Za dveřmi je víkend – čas na nové zážitky!

Zobrazit více...
Zobrazit méně...