new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské bermudy a šortky značky Esprit

Dámské bermudy a šortky můžeme nosit ve vkusných kombinacích k jakékoli příležitosti a v jakémkoli ročním období: bermudy v délce capri propůjčí našemu outfitu trochu prázdninové nálady. Šortky v módním stylu chinos zajistí městský vzhled a pohodové bavlněné bermudy nás doprovodí při sportu a ve volném čase. Krátké kalhoty nám ale nabízejí více než jen pouhou volnost pro nohy, vždyť je můžeme rozmanitě kombinovat: s legínami nebo punčochami se bermudy a šortky stávají oblečením vhodným k nošení po celý rok. Naše nohy mohou být vidět dokonce i v zimě, když si oblékneme šortky ze silného žerzejového materiálu nebo třeba vlněné šortky s klasickým kostkovaným vzorem.

Dámské bermudy a šortky nám dávají naprostou volnost

Když se ráno probouzíte, do očí vám svítí slunce: vaše dovolená se blíží! Než zítra vyrazíte, musíte dnes ještě vyřídit spoustu věcí – ale zatím všechno berete v klidu a pohodě. Jakmile vyskočíte z postele, ve volných šortkách z měkkého bavlněného flanelu a bílém nátělníku, začínáte den chvilkou jógy. Po troše pohybu máte hlad, takže šortky rychle vyměňujete za pohodlné džínové bermudy v boyfriend stylu, obouváte si tenisky a zaběhnete do pekárny na rohu, abyste si koupila čerstvé pečivo. Ještě když si na balkoně vychutnáváte kávu s mlékem a teplé koblihy, začínáte přemýšlet, co si všechno sbalíte s sebou k moři. Protože ráda děláte věci jednoduše, máte v plánu cestovat jen s lehkým zavazadlem. Několik pohodlných triček a halenek, k tomu bermudy v zelené khaki barvě ve stylu chinos, které vám budou slušet jak na plážové promenádě, tak i při nakupování. Abyste byla vybavená na běhání po pláži nebo plážový volejbal, vezmete si také teplákové šortky a kostkované bermudy ve vintage vzhledu. Pro případ, že by byl vítr u moře chladnější, se rozhodujete ještě pro bavlněné bermudy s regulovatelnou délkou nohavic. Ale co když si budete chtít večer někam vyjít? Mini šaty nebo strečové bermudy ve střihu slim fit? A co když se v noci ochladí více, než je obvyklé? Rozhodujete se, že s šortkami se sklady v pase nemůžete šlápnout vedle. Pokud bude chladněji, můžete si pod ně jednoduše vzít teplé punčochy.

Krátké a přitažlivé: dámské bermudy a šortky

Z myšlenek vás vytrhne zvonění telefonu. Kamarádka je právě na cestě do centra a ptá se, zda byste neměla chuť jít s ní trochu nakupovat. To se dokonale hodí, protože se tam stejně chcete vydat, abyste dokoupila všechny nezbytnosti na cestu. Oblékáte si vzdušnou halenku a stylové denimové bermudy ve tříčtvrteční délce a vyrážíte na dohodnuté místo setkání. Kamarádka už na vás čeká, mává na vás a běží vám naproti. V šortkách z nádherné smyčkové bouclé tkaniny a lehkém tričku vypadá úžasně, jako vždy vkusně zkombinovala elegantní a ležérní kousky. Nakupování s kamarádkou je obzvláště zábavné, trvá ovšem déle, než jste čekala. Z „trochy nakupování“ se stává velká výprava po obchodech s následným jídlem v italské restauraci. Zde se rozhodně krásně naladíte na svou dovolenou, na kterou se už moc těšíte – konečně máte alespoň v myšlenkách všechno sbalené.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...