new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Šaty značky Esprit

Šaty jsou naše výsada a nejženštější oblečení ze všech oděvů. Jsou jako stvořené pro naše tvary, jednoduše spojují absolutní eleganci s ženskou přirozeností, hravým půvabem a přitažlivostí. Jednoduché klasické pouzdrové šaty, rafinované šifonové šaty s potiskem nebo extravagantní tylové šaty s jemnými detaily – ženy nosí šaty při zcela mimořádných příležitostech, ale také ve všedních dnech. Šaty představují svobodu: dovolují nám ukázat se tak, jak se cítíme, ukázat se nově. A především svobodu být každý den jiná a vypadat stále výborně.

Ležérní elegance v práci, elegantní ležérnost po práci

Přestěhování do jiného města: ode dneška je všechno jinak. Ten malý, světlý podkrovní byt, který jste objevila na poslední chvíli, je ještě plný nevybalených krabic, které dnes musejí počkat do večera – v nové práci chcete zapůsobit hned od prvního dne. Práce v kanceláři si žádá klasický formální vzhled. Vy si žádáte komfort a ležérní eleganci. Strečové žerzejové šaty v tlumených odstínech, nebo decentní, rovně střižené pouzdrové šaty s krátkým blejzrem jsou maximálně stylové a splňují oba nároky. Bude to dlouhý den plný seznamování s novými kolegy z nejrůznějších oddělení, podávání rukou, kladení otázek a poznávání všeho od začátku. Jednoduše zůstanete sama sebou – dobře naladěná, v pohodovém stylu. Konečně z práce domů – vybalovat přestěhované krabice, nebo snad zajít na skleničku s novými kolegy? Ani jedno, ani druhé. Na dnešní večer se vám ohlásila kamarádka z dětství, aby vás ve městě přivítala. Jste tak ráda, že v úplně novém prostředí uvidíte důvěrně známou tvář. Se sklenkou dobrého vína si u kuchyňského stolu popovídáte, zasmějete se a zavzpomínáte na uplynulé roky. Takové okamžiky krásně doprovodí efektní zavinovací šaty, které podtrhnou vaši ženskost, jemně splývavé žerzejové šaty, anebo jednoduché šaty z pleteniny v zářivých barvách. Variabilní šaty na každý den, které se díky vám stávají něčím mimořádným.

Šaty, ve kterých si užijete života – od pohodového stylu při nakupování až po okouzlující večerní šaty

O pár týdnů později už se zde cítíte jako doma. Z vašeho bytu vyzařuje útulná atmosféra, v práci se neustále něco děje a večer se sejdete se svou novou oblíbenou kolegyní na hodině Zumby v nedalekém fitness centru. O víkendu spolu prozkoumáte město – a obchody. Správné oblečení na dlouhý den plný nakupování je ženské, stylové a přesně vystihuje vaši náladu: viskózové šaty s potiskem nebo strečové šaty v jemných zemitých odstínech spolu s nízkými nebo vysokými kozačkami usnadní časté návštěvy převlékacích kabinek a vykouzlí vám úsměv na tváři, i když už jdete zavěšené do sebe cestou k pizzerii okolo poslední výlohy. A je tu večer. Jak byste se mohla s novým městem seznámit lépe než při romantické večeři v malé restauraci? Dostala jste první pozvání – na takové zvláštní příležitosti existují jen jedny šaty: pověstné malé černé, nekonečně variabilní, klasické a přitom nezařaditelné. Okouzlující v korzetových šatech? Extravagantní v šatech asymetrického střihu? Působivě elegantní v přiléhavých, žerzejových pouzdrových šatech? Rozhodnutí je na vás – s malými černými vytváříte svůj vlastní příběh.

Šaty vás doprovázejí nejen do nových měst, v nových životních etapách nebo na prvních schůzkách. Jsou s námi při spřádání velkých plánů a tvoří součást našeho každodenního života. Zda bychom mohly žít bez šatů? Určitě ano, ale proč bychom měly? Užívejme si rozmanitost, která je vyhrazená pouze nám ženám, ladnost splývajících látek a auru absolutní ženskosti – s šaty značky Esprit.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...