new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské mikiny a mikinové bundy značky Esprit

Dámské mikiny a mikinové bundy jsou sportovní a pohodlné – ale s jejich krásnými, ženskými střihy by byla škoda nosit je jen na běhání nebo do fitness studia. Ať už měkká žerzejová mikina, uvolněná mikina na zip s kapucí nebo vypasovaná mikinová bunda z bavlny – dámské mikiny a mikinové bundy si zaslouží být vidět. Nekonečná rozmanitost stylů a módních barev nabízí to pravé pro každou příležitost, ať už pro volný čas, nakupování, den v přírodě, nebo dokonce neformální styl do práce. Nabízí se mnoho možností, jak si den užít v uvolněném stylu – mikin a mikinových bund proto není nikdy dost.

Lehké a ležérní nebo vypasované a sportovní – ale vždy pohodlné

Dlouho plánovaný turistický víkend na horách se má nyní konečně uskutečnit. Předpověď počasí hlásí jasno a slunečno, a tak jste v pátek večer dokonale připravená a sbalená. V lehké flísové bundě a džínách čekáte před domem na nejlepší kamarádku. Za chvíli je tu, v ležérním oblečení, cargo kalhotách a poddajném oversized svetru. Pomáhá vám dát velký turistický batoh na záda, a pak už pokračujete ke kamarádovi, který jede na hory s vámi. Všichni tři spolu přespíte v jeho bytě, protože bydlí kousek od nádraží. Ještě před východem slunce vyrážíte s plně naloženými batohy a výbornou náladou. Nejprve jedete dvě hodiny vlakem. V sepraných džínách a mikině s kapucí s potiskem se opřete do sedadla, natáhnete si nohy a přemítáte, jak asi bude víkend vypadat. Na liduprázdném nádraží přestupujete do autobusu, který jede do výše položené vesnice. Malý autobus se šplhá nahoru úzkou silnicí až do malebné vesničky, kde konečně po dobré půlhodině jízdy vystupujete. Stále je ráno a tak si ze všeho nejdříve kupujete čerstvé pečivo a půlku chleba v místním obchůdku. Čeká vás ještě několik kilometrů pěšky po lesní cestě. Sluníčko pomalu začíná hřát a vy na malé mýtině vybalujete plynový vařič a pod širým nebem snídáte housky s čerstvou kávou.

Mikiny a mikinové bundy pro každou příležitost, především ale pro naše pohodlí

Celý den jdete lesem, který se s každým dalším výškovým metrem více prosvětluje, okolo bizarních skalních útvarů a vysokohorských luk, na kterých se tu a tam pasou krávy a ovce. V poledne se zastavujete u malého horského pramene, ze kterého vyvěrá průzračně čistá voda. Kamarádka si bez váhání přetahuje přes hlavu bavlněnou mikinu a omývá si paže a krk ledově studenou pramenitou vodou. Stoupáte stále výše. Slunce už je nízko, když zajdete za poslední zatáčku a konečně se ocitáte před svou horskou chatou, ve které chcete přenocovat. Majitel už na vás čeká a za půl hodiny se nese večeře. Přesně akorát, abyste se stihli umýt a převléknout. Osvěžená, v legínách a pleteném svetru, si za setmění sedáte na velkou verandu chaty, kde už na vás oba čeká kamarádka v teplákových kalhotách a teplé mikině na zip s kapucí. O minutu později přichází i kamarád, přisedá si k vám čerstvě umytý a hladový. Vychutnáváte si výtečnou večeři s horkou polévkou, čerstvým chlebem a různými druhy sýrů z nedaleké salaše. Po západu slunce se citelně ochlazuje. Ale až když je úplná tma a na nebi září tisíce hvězd, vracíte se dovnitř a spokojeně se zachumláte do peřin.

Dalšího dne ráno vás probudí jemné vyzvánění zvonců. Kolem chaty se venku žene stádo ovcí. Pomaličku kráčejí v dlouhé řadě vyšlapanou cestou na další horskou pastvinu. Je nádherně slunečný den – vyskakujete z postele, rychle si oblékáte top a mikinu z jemného žerzeje a sbíháte po schodech dolů. O chvilku později vás následuje rozespalá kamarádka v legínách a mikině s kapucí. Když se probouzí váš kamarád, snídaňový stůl už je plný jídla. Je tu chléb a sýr, lesní med i uzené maso. Po vydatné snídani vás čeká sestup dolů. Znovu a znovu se zastavujete, abyste si užili úchvatný výhled dolů do údolí pod vámi. Musíte překonat několik strmých úseků, kde cestu tvoří jen několik stupňovitých schodků ve skále – pak se cesta znovu rozšiřuje a sestup je jednodušší. Pozdě odpoledne scházíte do vesnice, právě když po silnici nahoru vyjíždí váš autobus. Šťastně se schoulíte na polstrovaném sedadle a ještě jednou vzpomínáte, co jste zažili, zatímco vás mírné pohupování autobusu ukolébává ke spánku.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...