new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské kalhoty značky Esprit

Nekonečný příběh oblíbených a klasických kousků: sotva toho o nás něco prozradí víc, než kalhoty, které milujeme. Kalhoty pro dámy jsou všestranné, jako my samy, jsou velmi ženské a zároveň ležérní. Jsou příjemné na dotek a díky nim vypadáme skvěle. Perfektně vynošené klasické denimky, velmi oblíbené kalhoty chino, elegantní trubkové džíny – naše oblíbené modely překonávají všechny trendy a jsou samy o sobě součástí našeho příběhu. Je na čase najít kalhoty, které budete moci nosit pokaždé jinak. Je čas na novou love story.

Ležérní styl a nadčasová elegance

Den se probouzí a vy s ním. Při svěžím, ranním běhu lesem, kdy se ještě třpytí rosa ve větvích, se hluboce prodýcháte. Tímto vlahým, letním ránem vás doprovázejí klasické legíny nebo lehké bavlněné kalhoty capri. Jakmile se přiblíží první chladné dny, probíháte podzimním lesem ve sportovních žerzejových kalhotách a vychutnáváte si báječně čirý vzduch a změnu ročního období. Zpátky doma – osvěžující sprcha a rychlá snídaně. Co vás dnes čeká? Pracovní stůl nebo pracovní schůzka, ležérní nebo formální styl – při shonu pracovního dne vás doprovází uvolněný model a jednoduchá elegance. V úzce střižených dámských kalhotách z bavlny nebo velmi ženských kalhotách ke kostýmku se vzorem rybí kosti. S chladnou hlavou a vždy sama sebou, bez ohledu na váš program. Víkend – celý den je před vámi. Vyrážíte ven, objevovat něco nového a zcela si vychutnat volný den. Na bleším trhu pátráte po doplňcích, užíváte si pestrý chaos a pátráte po nečekaných pokladech. V něžných pastelových kalhotách chino nebo v úzkých vintage džínách skvěle zapadáte do živé atmosféry perfektního dopoledne. Ve městě se setkáte k pozdnímu obědu se svojí nejlepší kamarádkou. Je čas na individuální, ženský styl. Černé džíny skinny nebo bavlněné strečové kalhoty v teplých zemitých tónech jsou základními modely pro odpoledne strávené hovorem, procházkami a nakupováním. Tyto dámské kalhoty jsou pohodlné a zároveň se hodí ke všemu, co cestou objevíte ve výkladní skříni. Necháte se unášet, lidé se ubírají okolo vás a v podvečer se ještě vydáte do parku. Děti se smějí a hrají fotbal a slunce přitom pomalu klesá – zhluboka dýcháte a zasníte se.

Oblíbené kousky značky Esprit, pokaždé padnou, pokaždé jiné

Den pomalu končí – ale pro vás ještě ne. Večeře v nové restauraci za rohem? S přáteli na koktejl do baru? Noc je příliš krátká, tak ji rozzařte: hedvábně lesklými tregínami k šifónovému topu, elegantními strečovými kalhotami z kepru, skvělou náladou a velkou dávkou osobního stylu. Buďte úžasná – buďte jednoduše sama sebou. Náš on-line shop nabízí mnohem víc, než jen dámské kalhoty. Nabízí nádherné oblíbené modely pro jedinečné chvíle. Kalhoty chino, které vám před zrcadlem vykouzlí úsměv. Legíny, které s každým outfitem vypadají jinak. Džíny, ve kterých se cítíte stále skvěle, i když se již probouzí ráno. Dámské sportovní kalhoty – ležérně doma a pohodlně při sportu. Zapomeňte na chvíli na své povinnosti – odhalte znovu svoji zvídavost a užijte si svůj osobní, neměnný styl. To je svoboda, kterou vám nabízí značka Esprit.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...