new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Kalhoty chinos značky Esprit

Z funkčních uniformních kalhot se stalo módní univerzální oblečení – kalhoty chinos už dávno předvedly svůj všestranný talent. Sportovně s teniskami a bavlněným kardiganem nebo jakoby do kanceláře s elegantními mokasínami, halenkou a krátkým blejzrem. Lehké kalhoty chinos neformálního střihu se nosí ve všech ročních obdobích a v nejrůznějších stylech. Kalhoty chinos různých barev, pro ležérní neformální outfity, které máme v oblibě. A to nejlepší na nich je, že nám jednoduše umožňují dobře vypadat – díky tomu jsou kalhoty chinos klasikou budoucnosti.

Tvíd, pepito, denim nebo manšestr – kalhoty chinos se hodí pro všechny trendy

Váš dědeček pozval celou rodinu na víkend na oslavu svých narozenin. Už dlouho jste nebyla v překrásném venkovském domě svých prarodičů, ale jakmile spatříte známé roubené stavení se střechou z pálených tašek a kouřící komín, cítíte se znovu tak bezpečně, jako když vám bylo šest let. Pohodlně a nekomplikovaně v pastelových bavlněných kalhotách chinos a pleteném svetru vystupujete z auta, abyste se přivítala se všemi členy rodiny. Spolu se sestrou se dělíte o jeden z prostorných pokojů pro hosty s dvoulůžkovou postelí. Narozeninová večeře se podává v nedalekém hostinci. Ve světlých, strečových kalhotách chinos, krátké hedvábné halence a kvalitních kotníkových kozačkách máte na sobě ženské oblečení, které působí obzvláště ležérním dojmem. Spolu se sestrami a sestřenicemi obdivujete pohoštění s místními specialitami, čerstvě upečený chléb a různé druhy sýrů z nedaleké farmy. Je to veselý, uvolněný večer, který se protahuje až dlouho do noci. Smějete se, jíte a všichni spolu dědečkovi o půlnoci zazpíváte, když se nese dvoupatrový dort se záplavou svíček.

Sytě barevné nebo jemně pastelové, ležérní, lehké a báječně pohodlné

Navzdory krátké noci se další den ráno cítíte svěží a odpočatá – důvěrně známá rodinná atmosféra dělá divy. Jako první se se sestrou začínáte shánět po kávě. Jste oblečená v uvolněném víkendovém oblečení, v kalhotách chinos ve stylu boyfriend a pleteném kardiganu ze silné příze. Vaše sestra má na sobě lehké kalhoty chinos ze směsi se lnem a krásně ženský top. Sedíte spolu v kuchyni nad šálkem horké kávy v kuchyni a svěřujete si nejnovější historky a tajemství – jako jste to vždy dělávaly. Většina příbuzných jede na nákupy do nedalekého města, ostatní jdou na procházku do přírody nebo si užívají klid odlehlého prostorného domu. Večer se všichni zase schází v teple plápolajícího ohně u krbu, večeří spolu a vyprávějí si o celém dnu. Lehce kouřový závan se mísí s vůní domácích buchet s tvarohem od babičky. V denimových kalhotách chinos a kašmírovém pulovru s výstřihem do V se schoulíte do jednoho z velkých křesel u krbu, cítíte se vyrovnaně a absolutně v bezpečí. Ráno před odjezdem podniká celá vaše rodina tradičně vycházku do lesa. Vaše barevné kalhoty chinos v zářivě červené barvě, zkombinované se světle šedými velurovými teniskami a lehkou koženou bundou, kontrastují s poklidnou lesní zelení. Zavěšená do tety spatříte několik srnek, které vám zkříží cestu, zatímco dva mladí zlatí retrívři vašeho strýce bezstarostně pobíhají okolo vaší malé skupinky. Plnými doušky si užíváte důvěrnost společně stráveného času a pocit, že ze sebe můžete nechat všechno spadnout a úplně vypnout. Nádherný víkend uběhl až příliš rychle, ale loučíte se šťastná a plná nové energie do dalších týdnů. A babička vám do auta ještě rychle podává sáček s tvarohovými buchtami.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...