new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)
<

Halenky značky Esprit

Halenky jsou pro nás tím, čím jsou pro muže košile: univerzální klasikou do kanceláře, přitom ale moderní, ležérní a elegantní – přesně takové, jaké právě potřebujeme. Halenky jsou neodmyslitelnou součástí našeho šatníku, protože nám dovolují dobře vypadat a zároveň se dobře cítit za každé situace. Jednoduchá vypasovaná bavlněná halenka v tmavých barvách, ležérní viskózová halenka bez límečku s pružným pasem nebo elegantní, měkce splývavá hedvábná halenka – dámské halenky jsou rozmanité a dokonale se přizpůsobují našemu individuálnímu vzhledu. Především jsou ale stylové a univerzální mimořádně ženským způsobem.

Boyfriend styl, byznys vzhled, neformální dojem – dámské halenky pro každou náladu

Připraveno. Za několik dnů otevíráte svůj vlastní malý podnik. Nápad nabízet moderní květinová aranžmá, cukroví a pečivo jako ucelený koncept pro svatby a párty jste měla už celou věčnost – a teď jste se k tomu konečně odhodlala. Téměř vše je zařízeno: obchodní prostory s kuchyní a kanceláří jsou od základu zrenovované a nově vybavené. Pro povedený start už stačí jen poslední maličkosti – a spousta organizačního talentu. Po odchodu řemeslníků sedíte večer v jednoduché základní halence z bavlny na svém novém prodejním pultu a v myšlenkách si znovu procházíte následující dny.

Dopoledne ještě máte důležitou schůzku s dodavatelem, který vám chce ukázat mimořádně exkluzivní růže. V černé strečové dámské košily ze směsi s bavlnou a úzkých trubkových džínách se s ním setkáváte v obchodě a procházíte jeho sortiment. Má s sebou výběr skutečně nádherných květin a vy máte radost z dobrých podmínek, které vám nabízí při příležitosti otevření nového obchodu. Po rychlém obědě vyzvedáváte kamarádku, abyste společně roznesly oznamovací letáky. Vymyslela jste pár zvláštních lákadel – všechno by mělo být perfektní. V měkce splývavé košilové halence z viskózy a úzkých džínách ve střihu bootcut spolu proběhnete městskou čtvrť, rozdáte letáky kolemjdoucím a stavíte se v okolních obchodech. Jako poděkování za věnované odpoledne pozvete kamarádku na večeři a skleničku vína do své kuchyně, a pak už večer padnete unavená do postele plná radostného očekávání.

Tuniky - univerzální průvodce a ženský módní nezbytný kousek

Další den vstáváte brzy. Dnes si můžete u prodejce vyzvednout novou dodávku. Právě včas jste našla vhodné nákladní auto, aby už kompletním službám pro svatby a jiné akce nestálo nic v cestě. V halence mačkaného vzhledu se stylovým potiskem stojíte na dvoře prodejce a obdivujete svůj nový vůz. Všechny funkce jsou vyzkoušené, smlouva podepsaná – a už sedíte za volantem a o chvíli později poprvé parkujete před svým obchodem. Přes poledne se na vůz ještě ve spěchu umísťuje firemní logo. Vždyť už odpoledne je v plánu první cesta: ve velkoobchodě nakupujete nápoje a všechno potřebné na jednohubky a k dekoraci prodejny. Váš známý dodavatel pohoštění vás doprovází a pomáhá vám s výběrem. Ve volné tunice ze směsi se lnem se procházíte uličkami obchodu a inspirujete se obrovskou nabídkou čerstvého, lákavého zboží.

Je tu váš velký den! Na zahájení jste celý obchod nádherně vyzdobila. Výlohy a prodejní prostory jsou plné barevně sladěných květinových girland a dalších neobyčejných aranžmá, všude stojí krásné stříbrné patrové podnosy s mini zákusky petit fours, křehkým pečivem a dorty různých velikostí. Přichází stále více lidí, v elegantním a krásně rozmanitém oblečení se stejně dobrou náladou, jako máte vy. V elegantní černé šifonové halence s krajkou a sukni ve střihu do A vítáte hosty a zákazníky, rozdáváte jasně červené a bílé růže, malé sáčky s poukazy a pečivo v podobě květin a bavíte se s mnoha lidmi. Svůj obchod dnes zavíráte až pozdě večer. První objednávky jsou dohodnuté, stovky vizitek rozdané – vyčerpaná, ale plná euforie uléháte do postele a v myšlenkách už probíráte další den.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...