new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské bundy značky Esprit

Milujeme naše kabáty a bundy, protože spojují funkčnost se stylem. Mají nás zahřát, podtrhnout naši ženskost a vhodně doplnit naše oblečení. Chceme toho příliš? Pro dokonalou dámskou bundu to není žádný problém. Klasický trenčkot, nadčasová kožená bunda, pohodlná nylonová bunda – všechny víme, jak nepostradatelné mohou být dokonalé dámské kabáty a bundy. Naše plány, přání a nároky nám určují, jak máme žít. Naše oblíbené oblečení tomu všemu odpovídá a umožňuje nám vypadat výborně – bez námahy a ve stále nových stylech.

Pro zahřátí, pro dobrý pocit, pro každý den – dámské bundy

Je to jeden z těch překrásných zimních dnů, kdy vás už při probuzení vítají sluneční paprsky na ledově modré obloze. Sněžilo. Hned je vám jasné, že dnes musíte ven, nadýchat se chladného čerstvého vzduchu a vychutnat si sluneční svit. Spolu se svou nejlepší kamarádkou se vydáte na dlouhou zimní procházku. Nádherně zachumlaná v teplé parce nebo péřovém kabátu s vypodšívkovanou kapucí se brouzdáte sněhem a kocháte se zářivě bílou krajinou. Volá vám jeden dobrý kamarád a úplně spontánně vás zve na bruslení na novém kluzišti v městském parku. To je příležitost k oprášení starých dovedností! Ležérně a pohodlně v péřové prošívané bundě a vlněné čepici z objemné příze strávíte celé odpoledne na ledě, kde se se smíchem učíte nové bruslařské triky. Po západu slunce zakončíte večer v uvolněné náladě se svařeným vínem a horkými vaflemi.

Na jaře se prodlužují dny. Stromy se konečně začínají zelenat a na předzahrádkách raší jarní květiny. Ponurost zimních dnů je pryč, vše se probouzí k životu. Opět přichází období trenčkotů, klasických nebo moderních, ale vždy ženského střihu – trenčkot báječně doprovodí vaše byznys oblečení. Nový rok přinesl spoustu nových projektů a pracovní dny jsou dlouhé a náročné. Ve svém volném čase ale žijete ještě intenzivněji: tento víkend se s kamarády letos poprvé vydáváte na horská kola do hor. Ve funkčních, sportovních elastických legínách a větruodolné softshellové bundě si tento náročný výlet užíváte, projíždíte hustě zalesněnými oblastmi po úzkých, kamenitých stezkách a v závěru vás odmění ohromující vyhlídka a spokojené vyčerpání.

Lehké a vzdušné, stylové a elegantní – bundy a kabáty, které zvládnou všechno

Je tu léto: čas neomezených možností a dlouhých, nádherně teplých dnů. Na začátku léta, když jsou noci ještě chladné, se zrána nadýcháte čerstvého vzduchu při běhu nedalekým lesíkem. Lehká, prodyšná větrovka v zářivých barvách vás chrání před ranní zimou, zatímco si užíváte sluníčko, které se prodírá sytě zelenými listy stromů a zalévá les zlatým světlem. Čilá a zároveň uklidněná plánujete při snídani nakupování s nejlepší kamarádkou – brzy začne plavková sezona. Krátká, ženská džínová bunda ve vintage vzhledu a boty na klínku doplní vaše vzdušné letní šaty na dlouhých toulkách městem. Večer se spontánně setkáte s několika přáteli na první letošní zahradní párty. Všechno je tak, jak má být: pestré lampiony, grilování a výtečné pohoštění, hudba a radostné rozhovory. V přiléhavých skinny džínách a poddajné kožené bundě si užíváte vlahou letní noc a nebe plné hvězd nad vámi.

Léto uběhlo až příliš rychle. Podzim se hlásí prvními chladnými večery, ale také množstvím barev. Váš trenčkot na cestách do kanceláře dávno vystřídal teplý vlněný anebo stylový tvídový kabát. O víkendu ještě maximálně využíváte poslední hezké dny. Na dlouhých procházkách lesem v prošívané parce nebo vypodšívkovaném kabátu s kapucí si užíváte neuvěřitelnou rozmanitost barevného listí. Necháte se ještě zahřát posledními slunečními paprsky a spřádáte plány pro nadcházející měsíce. Rok se chýlí ke konci – a vy se těšíte na budoucnost. Užívat si to, co život přináší, vychutnávat každý okamžik a každý den v roce objevovat na světě i na sobě samé něco nového a úžasného: to je to, proč stojí za to žít. S dámskými bundami značky Esprit jste v každém ročním období sama sebou a vždy dokonale oblečená – ať už vás život zavede kamkoli.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...