new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské parky značky Esprit

Dámské parky patří k nejoblíbenějším bundám v naší šatní skříni. Používáme je po celý rok: lehká bavlněná parka nás doprovodí za mírných teplot, krátkou bundu ve stylu parky můžeme neustále obměňovat a parka s teplou podšívkou a kapucí s kožešinou nás zahřeje za studenějšího období. Kvalitní materiály se postarají, aby nám parka vydržela dlouho. Styl zůstává na nás – ať už se rozhodneme pro krásně ženskou parku v country vzhledu nebo rafinovanou zimní parku, v každém ročním období můžeme parku oblékat stylově a zároveň působit ležérně.

Dámské parky nás zahřejí v každém ročním období

Náročný pracovní den se chýlí ke konci. Berete si svou tmavou bavlněnou parku a vyrážíte směrem ke stanici metra. Než dojedete domů, chcete se ještě zastavit v supermarketu. Vaše sestra má dnes narozeniny a jste pozvaná na společnou rodinnou večeři. Pomáháte jí s přípravami a chcete dokoupit ještě pár surovin. Zatímco se kolem vás míhají světla města, v myšlenkách už procházíte lístek s nákupem. Se dvěma plně naloženými nákupními taškami přicházíte domů trochu později. Rychle se převlékáte, a pak si z háčku na věšáku berete svou ležérní parku v délce k bokům a můžete jít. Když dorazíte k sestře, hned vás srdečně vítá. Ale na povídání není moc času – připravujete společně jídlo pro celou rodinu. O chvíli později přichází vaše sestřenice, odkládá si svou stylovou bavlněnou parku v country vzhledu na opěradlo kuchyňské židle a hned vám začíná pomáhat. Vždy vás velmi těší, když spolu můžete vařit. Rodina už je kompletní a večeře připravená. Než všechno jídlo nanosíte do obývacího pokoje, bere si vás sestra spolu se sestřenicí stranou, aby vás objala a poděkovala vám za pomoc.

Pohodové parky dokonale doplní každý náš outfit

O týden později se odpoledne setkáváte se sestrou a sestřenicí ve městě v útulné kavárně – sestra vás zve, aby vám ještě jednou poděkovala za pomoc při přípravě narozeninové oslavy. Vychutnáváte si teplý jablečný závin, výborný čaj a příjemnou atmosféru. Po jídle se jdete všechny projít do přilehlého parku. Ačkoli je už velmi chladný podvečer, užíváte si dlouhou procházku a důvěrné rozhovory. Levou rukou se zavěšujete do podpaží sestry, která má na sobě teplou zimní parku. Sestřenice je zachumlaná ve vypodšívkované bavlněné parce s kapucí s imitací kožešiny. Když projdete parkem a pomalu se vracíte do města, slunce už zapadá. Loučíte se a odcházíte směrem ke svému bytu. Vítr je stále chladnější – a tak si zapínáte zip prošívané bundy ve stylu parky až ke krku. Ruce schováváte do teplých kapes bundy, přemýšlíte o hezkém setkání a s úsměvem se vracíte domů.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...