new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské kožené bundy značky Esprit

Kožené bundy jsou zároveň robustní i ženské, spojují přitažlivost s nádechem dobrodružství. Na žádných jiných bundách nejsou známky času tak přirozené a autentické – dámské kožené bundy jsou každým dnem, kdy je nosíme, osobnější a individuálnější. Ať už elegantní bunda z jehněčí kůže napa nebo dámská bunda ve vzhledu kůže, neformální s džínami z barevného denimu a pulovrem s výstřihem do V nebo jako zajímavá kombinace stylů s romantickými šaty a kotníkovými kozačkami – kožené bundy se báječně hodí k našemu vlastnímu stylu a jsou jako stvořené, aby se staly našimi nejoblíbenějšími a nejstálejšími kousky.

Oblíbené kousky, jako stvořené pro nás a jakýkoli styl

Máte před sebou pracovně náročné dny. Spolu se sestrou jste si konečně splnily sen a založily si malou cateringovou společnost. Plná nadšení a s tisíci nápadů vzhlížíte k budoucnosti. Ale nejprve je ještě třeba doladit poslední detaily velké kuchyně a zajistit obchodní prostory. Ve středu se setkáváte se sestrou ve vintage džínách, kotníkové obuvi a klasické kožené bundě v motorkářském stylu s typickými zipy, abyste novou firemní dodávkou zajely do specializovaného gastronomického velkoobchodu – musíte sehnat vhodné plechy na pečení a několik litinových pánví. Vaše sestra v přiléhavých skinny džínách a krátké, vypasované kožené bundě se stojáčkem konzultuje několik nabídek, zatímco vy se necháváte inspirovat sortimentem a sbíráte nápady. Dobře vybavené se konečně vracíte, abyste ještě stihly rozeslat několik nabídek potenciálním zákazníkům.

Módní vzhledy z broušené kůže a imitace kůže – dámské bundy v koženém vzhledu

Ve čtvrtek málem zaspíte. V rychlosti vklouznete do kalhot chinos a pulovru s výstřihem do V, přidáte nekomplikovanou bundu v koženém vzhledu a spěcháte do kuchyně, kde už čeká řemeslník, který má instalovat novou odsávací digestoř. S tímto vybavením je už vaše potřebné zařízení kuchyně dokonalé a vaše obchodní prostory jsou připravené na velké nasazení. Řemeslník se právě loučí, když přichází vaše sestra, v poddajné, ženské bundě z broušené kůže přes úzce střižené vlněné šaty. Byla v tiskárně, aby vyzvedla krabici s letáky a přehled různých návrhů pro švédské stoly. U kávy spolu sedíte v kanceláři a znovu procházíte časový plán dalších dvou dnů – zítra si vás rezervovali na exkluzivní koktejlovou párty v soukromém bytě.

V pátek časně ráno se vydáváte dodávkou na velký trh nakoupit ovoce, zeleninu a čerstvé plody moře. Je chladno. Slunce ještě nevyšlo, když vyskakujete z auta. Na sobě máte vypodšívkovaný kabát ve vzhledu kůže, sestra má měkkou koženou bundu s límcem z imitace kožešiny přes pletený oversized pulovr. Vaše únava se rozplyne, jakmile se ponoříte do hlučné, živé atmosféry velké tržní haly. Zkoumáte nabídky, hledáte dokonalé přísady a o dvě hodiny později se spokojené vracíte s úspěchem do kuchyně. Mini sýrové koláčky quiche, špízy s marinovaným chňapalem červeným, jehněčí sekaná s čerstvou mátou a slaďoučké dortíky petit fours hrající duhovými barvami. Když po 14hodinovém dnu v džínách a strečové halence s úzce střiženou motorkářskou bundou ve vzhledu kůže dokončujete švédské stoly u nadšeného zákazníka, jste naprosto vyčerpané – ale už se nemůžete dočkat další objednávky.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...