new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské blejzry značky Esprit

Dámské kostýmové blejzry jsou původně klasickou volbou do kanceláře – ale moderní, žensky střižené formální oblečení může být více než jen byznys oblečení. Vypasovaná dámská saka, pohodlné kostýmové blejzry s podílem elastanu nebo blejzry ze směsi s vlnou s módním vzorem glenček nebo rybí kost nás bez problémů doprovodí při oficiálních příležitostech, slavnostních akcích, ale i v průběhu všedních dnů. Z blejzru se při ležérním zkombinování s pohodlnými kalhotami chinos nebo trubkovými džínami stane jednoduše každodenní oblečení s individuálním stylem. Klasické nebo módní – dámské kostýmové blejzry zajišťují formální styl s potenciálem pro každý den.

Elegantní nebo neobvyklé kombinace – dámská saka jsou stylingový zázrak

Vaše šéfová vás v kanceláři vítá se zajímavými novinkami. Už dlouho se konkrétně plánuje, že bude založena pobočka ve Švýcarsku. Nyní by po první akvizici chtěla letět do Curychu, aby si prohlédla několik nemovitostí, navázala obchodní kontakty a setkala se s potenciálními zaměstnanci. Máte jet s ní, abyste ji podpořila při jednáních. Ani ne o týden později spolu časně ráno nastupujete do letadla. V tmavém bavlněném blejzru jednoduchém topu a strečových kalhotách se opřete o opěradlo sedadla, sledujete start a přemýšlíte, co přinesou příští dny. Váš moderní hotel se nachází přímo na curyšské Bahnhofstraße, světově známé třídě s obchody a pěší zónou. Po ubytování vám zbývá ještě trochu času na osvěžení a převléknutí. V pouzdrové sukni, lodičkách a lesklém černém saku ze strukturované látky čekáte v hale na šéfovou, abyste se při obědě setkaly se zprostředkovatelem, který vám v Curychu může doporučit partnery a zaměstnance. Je to vysloveně plodný rozhovor – kromě důležitých kontaktních údajů získáváte také mnoho cenných tipů ohledně nemovitostí a ideální polohy pobočky. U kávy se šéfovou ještě probíráte výsledky jednání, než se taxíkem vydáte na schůzku s makléřem kousek od centra města. Vaše šéfová, v úzce střiženém blejzru s jemným proužkem a ladících byznys kalhotách jde jako první, když si necháváte postupně ukázat kancelářské prostory ve dvou objektech, které se nachází vedle sebe. Nemovitosti mají velkorysou výměru a jsou dobře vybavené, bohužel jsou však příliš daleko. Po krátkém telefonátu vám makléř přislíbí, že vám zítra ukáže ještě jinou kancelářskou budovu. Šéfová má ještě soukromou schůzku, takže večer můžete využít k prohlídce města. V ležérním mikinovém blejzru, přiléhavých skinny džínách a kotníkových botách na klínku se vydáváte do západní části Curychu, nazývané Zürich-West, bývalé industriální čtvrti, ve které je v tuto dobu velmi rušno. Zajdete do několika obchodů a butiků, které mají otevřeno do večera, užíváte si čilý ruch a sledujete živou směsici klubů, barů a restaurací.

Elegantní a uvolněné zároveň – formální oblečení pro dobrý pocit

Dalšího dne ráno je na programu slíbená prohlídka nemovitosti. V úzce střiženém blejzru z jemného manšestru, obléknutém přes žerzejové šaty jednoduchého střihu se se šéfovou setkáváte na snídani v hotelové restauraci, než spolu pak odjedete na dohodnutou adresu. Kancelář, kterou vám dnes makléř předvádí, je téměř perfektní. Velké, světlé prostory jsou příjemné a je zde dokonce místo pro případné rozšíření. Poloha v zajímavé čtvrti nedaleko centra je optimální. Vaše šéfová je nadšená a žádá makléře, aby jí zaslal podrobné podklady. Kolem poledne se vracíte do hotelu, abyste se v rychlosti převlékly, než půjdete na oběd s potenciálním ředitelem curyšské pobočky. Vy ve vypasovaném šedém blejzru a byznys kalhotách ve střihu slim fit a šéfová v šedém strečovém kostýmu a bílé halence jdete pěšky o několik bloků dále do luxusní restaurace, kterou vám doporučila recepční z hotelu. Uchazeč je velice zajímavý a dobře obeznámený s curyšskou agenturní situací. Navíc má i mnoho dobrých nápadů. Když se po bezmála dvou hodinách loučíte, máte už dohodnutý termín druhé schůzky.

V den návratu vstáváte velmi brzy. V jednoduchých černých tregínách, kotníkových kozačkách a dámském saku v military stylu odjíždíte na curyšské letiště. Oknem taxíku pozorujete míhající se stromy a krásné fasády domů. Těšíte se na novou pobočku ve Švýcarsku – a tím pádem i příležitost jezdit sem častěji.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...