new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské boty Esprit

Boty „dotáhnou“ každý outfit a nejen to: vmžiku mohou proměnit charakter našeho vzhledu. Každá žena má svůj oblíbený pár bot, který ji všude provází – pečlivě opatruje své oblíbené tenisky nebo jsou její srdeční záležitostí elegantní kotníkové boty. Kdo z nás nezná ten báječný pocit, když nazujeme své nejoblíbenější boty, když nám platforma nebo klínek vykouzlí úžasnou postavu nebo když i malý podpatek udělá z naší chůze chůzi královny? Naše oblíbené kousky nás provází po celý rok a boty se tak stávají součástí našeho vlastního příběhu.

Všechny moje boty – nový den a bezpočet možností

Vdává se vám nejlepší kamarádka. Posledních čtyřiadvacet hodin její svobody bude patřit jenom vám dvěma. Je to den vyhrazený oslavě vašeho přátelství, den jako stvořený pro zábavu, smích, vzpomínky i spřádání plánů do budoucna. Dnes nesmí přijít nazmar ani minuta! Slunce sotva vyšlo a už Vás zastihlo na nohou. Vklouznete do legín a tenisek ze směsového materiálu nebo kotníkových tenisek. Máte to jen kousek dolů po ulici, ale tempo by vám mohl kdekdo závidět. Vychutnáváte si svěží ranní vzduch a klid na ulicích, pozorujete, jak se slunce proplétá listím stromů. V té skvělé malé pekárně na rohu mají první croissanty, ještě teplé z trouby. O půl hodinky později zvoníte v chino kalhotách, topu a lehkých semišových mokasínech u své kamarádky. Cože, je ještě v posteli? Nemá šanci – je čas na bohatou wellness snídani včetně ovocného salátu a latté. Utáboříte se spolu na pohovce v obýváku, vaše nohy si hoví v měkoučkých kožešinových kotníkových bačkorách a hlavy máte plné nápadů, co s nadcházejícím dnem. Wellness program? Nákupy? Lekce jógy v parku? Zavzpomínat nad starými fotkami? Nebo všechno a pěkně postupně?

Obuv pro dámy – pro Vás a pro každý den

Po intenzivním zkrášlovacím programu pro nevěstu i vás je čas vyrazit ven. Všechno důležité je hotovo, teď je čas na to, abyste si společně užily volný den. Pouzdrové šaty a balerínky s klínovým podpatkem, to je vaše jedinečná výstroj pro toulky městem s tou pravou dávkou ležérní ženskosti. Vaše kamarádka nezůstává ve svých černých skinny džínách a semišových kotníkových botách o nic pozadu. Protiklady se přitahují, to vy dvě víte už dávno. Potulujete se ulicemi, zastavíte se tam, kde je něco k vidění, povídáte si, necháte se unášet a vychutnáváte si život kolem sebe. Čas jakoby letěl, a tak už jen poslední odbočka do parku a pak domů, abyste se připravily na večer - večer ve znamení šarmu a glamouru. Večeře ve Vaší oblíbené italské restauraci? To bude chtít speciální outfit. Džegíny s jemným leskem a černé lodičky na jehlovém podpatku nebo měkce splývavé žerzejové šaty a lodičky na podpatku a platformě? Každopádně je jisté, že večeří tahle noc nekončí, ať už se bude pokračovat do klubu nebo do koktejlového baru. Existuje lepší doplněk pro váš outfit a plány než klasické boty na klínu nebo velmi ženské vysoké kožené kozačky? Ponoříte se s kamarádkou do pulzujícího nočního života a všechny možnosti se otevírají jen pro vás – tak jako za starých časů. Proč nevyužít každého dne a nedopřát si nevšední zážitky? Plánujte budoucnost a užívejte si přítomnosti plnými doušky. Buďte zcela sama sebou – s dámskou obuví Esprit.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...