new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské tenisky značky Esprit

Tenisky představují uvolněný styl obuvi – už dávno si původně sportovní obuv vydobyla místo mezi nejoblíbenějšími doplňky. Tenisky dělají dobrý dojem jak v klasické kombinaci s džínami, tak i s lehkými kalhotami chinos, tříčtvrtečními kalhotami capri, nebo dokonce s denimovými nebo bavlněnými sukněmi. A i když materiály, barvy a střihy moderních tenisek neznají hranic a můžeme se rozhodovat mezi teniskami s pestrou kombinací materiálů, mezi měkkými velurovými teniskami, stylovými kotníkovými teniskami a stovkami dalších, oblíbily jsme si je především kvůli tomu, že jsou jednoduše pohodlné a vyzařují zvláštní ležérnost. Chceme působit neformálně – a k tomu potřebujeme dámské tenisky.

Pohodlí s velkou dávkou stylu

Tento víkend přijede poprvé sám na návštěvu syn vaší sestry. Pro osmiletého chlapce je to obrovský zážitek a jeho první opravdová cesta. Vy jste ale rozrušená minimálně stejnou měrou. V pátek odpoledne jste si vzala volno, abyste synovce vyzvedla na nádraží. Ještě ve svém ležérním oblečení do kanceláře, ve velurových kotníkových teniskách v teplém hnědém odstínu, kalhotách chinos a krátké kožené bundě, mu už zdálky máváte a konečně ho můžete obejmout. Cestou do vašeho bytu spolu přemýšlíte, jak strávíte odpoledne: půjdete se podívat na lodě k Vltavě anebo raději navštívíte veliké hřiště u stanice lanové dráhy na Petřín? Synovec se rozhoduje pro hřiště. V džínách v obnošeném vzhledu a teniskách s kombinací materiálů v zářivých barvách si s ním vykračujete na zastávku tramvaje. Když s velkou zmrzlinou sedíte na hřišti na lavičce a pozorujete, jak se lanovka šplhá vzhůru, spontánně se rozhodujete, že navštívíte rozhlednu. Nakonec zajdete i do zrcadlového bludiště, kde vás zakřivená zrcadla spolehlivě rozesmějí. Doma se synovec po obrovském talíři špaget unavený ukládá do postele. Zanedlouho po něm usínáte na gauči i vy.

Nenápadné nebo v módních barvách, jednobarevné nebo pestré – tenisky pro každý vkus

V sobotu se časně ráno po špičkách plížíte z domu, abyste nakoupila čerstvé housky. V legínách, teniskách s textilními paspulkami a mikině na zip běžíte prosluněnou ulicí dolů do pekárny. Když váš synovec o hodinu později přichází rozespalý do kuchyně, máte už připravenou snídani na stole. Housky, džus, kakao a ovocný salát. Při snídani jednohlasně rozhodujete, že se pojede do zoologické zahrady. Na sobě máte přiléhavé skinny džínách z tmavého denimu, pletený kardigan a ležérní kotníkové tenisky z broušené kůže s měkkou podešví, ve kterých bez problémů zvládnete i dlouhé chození rozsáhlým areálem. Vodní svět a opičí ostrovy, sloni a výběh ledních medvědů – váš synovec nevychází z údivu a i vy jste fascinovaná mnoha exotickými zvířaty a propracovanými výběhy. Domů se vracíte až odpoledne. Odpočíváte na gauči s kávou a sušenkami a probíráte, co se vám nejvíce líbilo. Na večer máte vstupenky do dětského divadla v Dejvicích. Skoro stejně jako synovec se těšíte na představení se Spejblem a Hurvínkem, což je klasika, kterou jste od dětství nepřestala milovat. V rovně střižené sukni z manšestrového sametu, pulovru s výstřihem do V a teniskách z nubukové kůže sledujete divadlo a vykulené oči svého synovce. V metru cestou domů usíná, pevně přitisknutý k vašemu ramenu.

Na neděli jste naplánovala něco výjimečného. Až se oba vyspíte a vydatně nasnídáte, zajdete pěšky do kavárny vašeho dobrého kamaráda. Užíváte si nedělní pohodlí ve šněrovacích kotníkových botách, černých trubkových džínách a mikině a vstupujete do kuchyně kavárny, kde hned spatříte svého kamaráda. Připravují zde dorty a koláče na celý den. Tady se váš synovec může podle chuti zabavit: pomáhá sesadit jeden z marcipánových dortů, a pak podle svých představ zdobí celý plech pečených máslových sušenek. Musíte si pospíšit, abyste dorazili včas na nádraží – s velkým sáčkem sušenek a spoustou úžasných vzpomínek.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...