new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské sandály a sandály na podpatku značky Esprit

Dámské sandály a sandály na podpatku propůjčují našemu vzhledu okamžitou lehkost a letní dojem, neboť v nich téměř cítíme plážový písek či trávu pod nohama. Dámské sandály a sandály na podpatku se nabízejí v mnoha rozmanitých stylech a podobách, aby se nám dobře kombinovaly s naším oblíbeným oblečením. Ať už kožené sandály s krásně žensky překříženými pásky nebo sandály na lýkové platformě, sandály se vždy dokonale hodí k lehkým letním šatům nebo pohodovému džínovému vzhledu. Za teplých dnů se oblíbené sandály už dlouho nosí do města i do kanceláře, neboť v nádherně ženských sandálech s páskem přes patu a mini podpatkem nebo elegantních páskových sandálech na klínku zapůsobíme za každé situace přesvědčivým dojmem.

Nádherně ženská lehkost: dámské sandály

Je teplé sobotní ráno. Když přicházíte po běhání domů, hned si zouváte tenisky. Dnes je na jakoukoli další aktivitu rozhodně příliš teplo. Po osvěžující sprše se cítíte hned odpočatější a jste ráda, že jste šla běhat tak brzy ráno. Zrovna když se chcete pohodlně usadit s knížkou na balkon, zvoní vám telefon. Vaše kamarádky se rozhodly, že dnes je ten pravý den – a především to pravé počasí – pro společný výlet. Hned se přidáváte, oblékáte si krátké šortky a vzdušnou tuniku… a váháte. Kam se vlastně vydáme? Pokud by to bylo někde do města, ráda byste si obula své nové sandály na lýkové platformě s vysokým klínkem. Pokud byste ale jely spíše k vodě nebo do přírody, byly by vhodnější nízké kožené sandály s páskem mezi prsty. Bez okolků volíte své hravé páskové sandály se třpytivými aplikacemi, které jsou dokonalým řešením jak do města, tak i do přírody: jsou pohodlné a s plochou podešví, ale přitom mají elegantní mini podpatek. Pro každý případ si do prostorné lýkové tašky házíte ještě mléko na opalování, láhev vody a knihu, do vlasů si zasunujete sluneční brýle a můžete vyrazit. Kamarádky vás vyzvednou autem. Všechny jsou celé rozzářené a veselé, s letní náladou a v lehkých letních šatech, vzdušných košilích a nízkých sandálech nebo sandálech s podpatkem. Při pohodové hudbě a veselém povídání se úplně zapomenete zeptat, kam vlastně jedete, ale vždyť v takový den, jako je tento, je i cesta váš cíl.

Dámské sandály a sandály na podpatku – stylové a ležérní zároveň

Už po chvíli jízdy přijíždíte k přehradě. Je zde malá půjčovna loděk a kavárna. Jedna z kamarádek si hned zouvá kožené římské sandály a běží až po kolena do vody. Brzy jste ve vodě všechny a začíná malá vodní bitva. Za takového slunného počasí vám šaty rychle uschnou při jízdě na šlapadlech. Uprostřed třpytivé přehrady se jedna z kamarádek vyděsí: nechala na břehu své oblíbené sandály na korkovém podpatku. Svižným tempem šlapete zpátky k místu na břehu, kde sandály s podpatkem stále leží v trávě a čekají na kamarádku. Za odměnu za vaši námahu vás kamarádka všechny zve na osvěžující zmrzlinu do kavárny. Takové výtečné zakončení vašeho společného výletu nemůžete odmítnout.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...