new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál
9469-image-lookbook-w-style-check-colorful

Barevný

Přidejte barvy!

Myslíte si, že na světě by mělo být trochu barevněji? Tyhle outfity si zamilujete: zářivé barvy, vzory a splývavé materiály podtrhnou ženskou stránku vaší osobnosti. Není divu, že vaše kamarádky tyhle svěží a veselé stylové experimenty obdivují!

Tyhle modely si zamilujete

9469-image-lookbook-w-style-check-casual

Ležérní

Take it easy

Máte ráda jednoduchý, pohodlný styl: nepleteme se? Patří k vaší základní výbavě univerzální základní kousky, nadčasový design a samozřejmě milovaný denim? Máme to stejně. K módě přistupujeme s uvolněností – a pro vás tady máme pár outfitů, kterými se určitě trefíme do vašeho vkusu.

Vybrali jsme pro vás

9469-image-lookbook-w-style-check-classic

Klasický

Moderní klasika

Moderně, nebo elegantně? Pokud jde o vás, obojí! Pravý luxus se koneckonců skrývá v drobnostech. Zkombinovat kvalitní základní kousky, moderní střihy a výrazné doplňky, a vytvořit tak moderní outfit pro vás proto není vůbec obtížné.

Vyberte si to nejlepší

9469-image-lookbook-w-style-check-urben

Městský

Girl and the City

Originalita je pro vás velmi důležitá, milujete městský street styl a klidně sama vytváříte trendy? Samozřejmě pokud nemusíte přistupovat na kompromisy co se týče kvality a udržitelnosti. Co říkáte? Že ještě musíte na Instagramu sdílet svůj #outfitdne s kamarádkami? Náš stylingový tým už pro vás něco připravil.

Nové módní kousky pro vás

  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)