new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské peněženky značky Esprit

Dámské peněženky mají téměř stejnou prioritu jako kabelky – jsou mnohem více než jen módní doplněk. Naše peněženky musejí být praktické a prostorné. Musejí ladit k našemu oblečení a našemu osobnímu stylu, především by ale měly dobře vypadat. Ať už klasická kožená peněženka, která díky známkám mírného opotřebení získává jedinečný vzhled, nebo stylové pouzdro, do kterého můžeme kromě peněz schovat také několik nezbytností na večer: potřebujeme peněženky, které se k nám hodí – ať už jdeme kamkoli.

Stálý společník a důležitý módní doplněk

Váš mobilní telefon zvoní právě v okamžiku, kdy přicházíte obtěžkaná nákupem domů z kanceláře. Postavíte napěchované sáčky a na stůl položíte kabelku a velkou peněženku z ražené kůže. Hned vidíte, že volá vaše nejlepší kamarádka. Příští týden bude pracovně v Hamburku a víkend chce bezpodmínečně strávit s vámi. To je výborné překvapení – znáte se už od základní školy a i po vašem přestěhování do Německa jste zůstaly v pravidelném kontaktu. Dalšího dne ráno netrpělivě čekáte na nádraží. Kamarádka vystupuje z vlaku mezi prvními. Rozbíháte se, máváte jí svou peněženkou se zipem, a pak už si padnete do náručí. Během několika minut je zpět vaše důvěrnost, smějete se a cestou do vašeho bytu si povídáte jedna přes druhou. Okamžitě je rozhodnuto, že tento víkend u vás kamarádka přespí a teprve v pondělí se ubytuje v hotelu. Doma se dlouho nezdržíte – kamarádka si jen odloží zavazadla do pokoje pro hosty a vyrážíte na svou vlastní prohlídku hanzovního města. Pohodová procházka podél jezera Außenalster směrem do centra města, okolo radnice a kostela sv. Michala dále směrem k přístavu. Obě si povídáte bez přestání – máte si tolik co vyprávět. U přistávacích můstků kamarádka trvá na hamburské klasice. Pátrá ve své mladistvé peněžence s kovovou sponou po drobných, mizí a za chvíli se hrdě vrací se dvěma rybami v houskách. U vody si chvíli posedíte a necháte se ovívat čerstvým mořským větrem, než se pak pomalu vydáte přes ještě velmi poklidnou třídu Reeperbahn směrem ke čtvrti Karoviertel.

Dokonalá kombinace funkčnosti a ženského stylu – dámské peněženky

Kamarádka je nadšená pestrou, živou atmosférou čtvrti. Procházíte malé, osobité butiky, obchody s gramofonovými deskami a malá vetešnictví, než si vaši pozornost získá půvabná malá kavárna a zmrzlinárna. Ze zkušenosti víte, že v tomto nenápadném obchůdku vyrábějí nejlepší zmrzlinu v Hamburku. Zatímco kamarádka objednává kávu, postavíte se k pultu se zmrzlinou a vytahujete svou černou peněženku ve vzhledu kůže. Posedíte spolu, každá s kornoutem zmrzliny a krémovým cappuccinem. Vychutnáváte si sladkou zmrzlinu rozplývající se na jazyku a cítíte se skoro jako za dětských let. Jako poslední bod vaší prohlídky města chcete kamarádce ukázat přilehlou čtvrť Schanzenviertel. Zrovna jste došly na hustě obydlenou ulici Schulterblatt, když znenadání volá vaše kolegyně z práce. Onemocněla a ptá se, zda byste třeba nechtěla dvě vstupenky na nový muzikál dnes večer. To je ale otázka – hned se k ní vydáváte, abyste si vstupenky vyzvedly. Pak už rychle spěcháte zpátky do bytu, osprchovat se a převléknout. Tato nečekaná příležitost je pro dámskou jízdu jako za starých časů ideální. Obě jste si oblékly šaty a lodičky na vysokých podpatcích, vy máte navíc peněženkové pouzdro a kamarádka nápadnou dámskou peněženku ve vzhledu kůže s ražbou, a můžete jít. Muzikál je fantastický – sedíte v jedné z předních řad a zaujala vás strhující hudba i taneční pasáže představení. Večer zakončíte koktejlem v elegantním baru na střešní terase výškové přístavní budovy. Užíváte si dechberoucí panoramatický výhled na noční Labe a siluety přístavních jeřábů. Dnešní zážitky by vystačily i na celý týden – a zítřek bude možná ještě zajímavější.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...