new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské tašky a kabelky od Espritu

Dámské kabelky jsou naším věrným společníkem a onou pověstnou třešničkou na dortu každého outfitu. Nezáleží na tom, zda se jedná o klasickou kabelku přes rameno, elegantní kabelku do města nebo okouzlující kabelku ve tvaru psaníčka – díky tolika typům kabelek se nemusíme obávat, že bychom nedokázaly sladit jakékoli oblečení s tím nejvhodnějším doplňkem a zároveň mít u sebe všechno, co budeme celý den potřebovat. Dámská kabelka je zkrátka fenomén. Chce snad někdo tvrdit, že nám záleží jen na vzhledu? Kdepak: my ženy myslíme prakticky – ale zároveň je pro nás vždycky důležitý i styl.

Dámské kabelky: krásný doplněk a nepostradatelný společník

Ve chvíli, kdy za sebou v pátek odpoledne zavřete dveře kanceláře, se opět dostaví ten slastný pocit svobody: čekají vás dva báječné dlouhé dny, které můžete konečně vyplnit tím, na co máte už dávno chuť. Je víkend – a jen vy sama jste pánem svého času. Jen vy rozhodnete, jakým způsobem ho prožijete. V sobotu vás probudí jasné sluneční paprsky, které proniknou až do vaší ložnice. Už v posteli, zatímco ještě trochu podřimujete, začínáte spřádat plány na celý den. Nejdřív ze všeho je třeba doplnit ledničku! Rychlá sprcha a pak vzhůru na nedaleký trh. Elegantní černá city bag, která vás denně doprovází do kanceláře, dnes zůstane doma. Prostorná plátěná taška s barevným potiskem, pro niž se vžil název „canvas shopper", se vám k nákupní náladě sobotního rána hodí lépe. Procházku trhem zbožňujete: okukujete, nasáváte vůně i ochutnáváte a necháváte se inspirovat pestrou a čerstvou nabídkou prodejních stánků. S hromadou kvalitního ovoce a zeleniny, ale třeba i s čerstvou rybou a tím nejlepším pečivem z celého města, přicházíte domů. Celé vaše já volá po pozdní snídani, abyste si doplnila zásoby energie. Domluvila jste se totiž s kolegyní z práce, že se za chvíli sejdete ve fitku. Sportovní oblečení a všechno ostatní, co budete potřebovat, máte uloženo ve sportovní tašce typu „travel bag“ nebo velké pytlové tašce, která se dá díky popruhu pohodlně nosit přes rameno. Dvě hodiny intenzivního tréninku jógy a už cítíte každičký sval. Zcela vyčerpána, ale zároveň nádherně psychicky odpočatá si dopřejete osvěžující sprchu. A pak může následovat zasloužený odpočinek doma na gauči. Pozdě odpoledne se pak procházíte s nejlepší kamarádkou po městě a hledáte nějaký dárek, protože jste na večer pozvána k přátelům na kolaudační párty. Vaším příjemným společníkem při nakupování se stane tvarově poddajná kabelka přes rameno z měkké přírodní kůže, v níž se najde dost místa pro drobné nákupy i něco malého na zub. Touláte se ulicemi a při povídání a prohlížení výkladních skříní uteče zbytek odpoledne jako voda. Pohled na hodinky a honem domů: je nejvyšší čas na večerní styling. Všechny maličkosti, které potřebujete, máte bezpečně uloženy v malém a lehkém psaníčku, neboli kabelce typu clutch: ať se večer protáhne, jak chce, vás nemůže s touto důmyslnou kabelkou nic zaskočit.

Rozmanité jako naše oblečení, osobité jako my samy – teprve dámská kabelka dovede náš outfit ke skutečné dokonalosti

Nedělní ráno zahájíte naprostou pohodou, se spoustou kávy, tichou hudbou a mísou ovocného salátu. Dnes si konečně najdete čas, abyste zašla na výstavu fotografií, na kterou se chystáte už dávno. Doprovodí vás velká kabelka ve stylu „hobo“ vyrobená ze surové kůže, která je vaším favoritem už celé roky. Tiše procházíte výstavními prostorami a necháváte se inspirovat velkoformátovými černobílými snímky – a nad leckterým z nich se na chvilku zasníte. Kam byste nejraději vyrazila na příští dovolenou? Do New Yorku? Na opuštěný ostrov? Nebo do malé rybářské vesničky kdesi v Andalusii? Neděle je den, který patří rodině. V malé útulné kavárničce si můžete dát sraz se starší sestrou, abyste si pověděly všechny novinky z minulého týdne. K vašemu ležérnímu víkendovému stylu perfektně padne malá kabelka přes rameno s jemnými, rafinovanými detaily. Vejde se do ní i tričko, které jste si od sestry vypůjčila už před pár měsíci a je nejvyšší čas ho vrátit. Máte si toho tolik co povídat – a jako vždy se bavíte dost hlasitě a neustále si vzájemně skáčete do řeči. Sotva pak dorazíte domů, skoro hned zase odcházíte: čeká vás nová zkušenost – jdete poprvé tančit tango. Malá psaníčková kabelka z imitace krokodýlí kůže je skvělým doplňkem vašich černých tanečních šatů s hlubokým rozparkem: je stejně elegantní a stylová, jako kroky úchvatného tanga. Pozdě večer, již v polospánku, si v duchu zpětně promítáte uplynulý víkend. Do toho dalšího zbývá pouhých pět dní a může být opět plný zábavy, nápadů i možností. Využijte naplno každý z nich – s dámskými kabelkami od Espritu.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...