new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Stříbrné a ocelové šperky značky Esprit

Stříbro a ocel – zdánlivě absolutní protiklady, ale šperky z ušlechtilé oceli nejsou o nic horší než klasické dámské stříbrné šperky. Z obou materiálů se vyrábějí rozmanité, krásně ženské šperky. Zatímco jemné náušnice, řetízky s přívěsky nebo náramky z ryzího sterlingového stříbra působí mimořádně žensky, prsteny nebo módní kruhové náušnice z ušlechtilé oceli dodávají moderní a hravé akcenty. Dlouholetý oblíbený šperk, módní kousek nebo zcela výjimečný šperk s vlastním příběhem, masivní nebo filigránový, puristický nebo hravý – milujeme rozmanitost a možnosti kombinování, které nám nabízejí šperky ze stříbra a ušlechtilé oceli.

Rozmanité oblíbené šperky z ušlechtilé oceli a stříbra

Večer se dvěma kamarádkami: tři ženy, tři styly, tři osobnosti. Máte ráda tu různost, individuální životní postoje a zkušenosti. Jen pokud jde o jídlo, naprosto se shodnete: malá italská restaurace je vaše stálice, jako stvořená pro vaše pravidelná setkání. Paolo, číšník, vás vítá jako staré známé a vede vás přímo k vašemu oblíbenému stolu v okenním výklenku s výhledem na bujnou romantickou zahradu. Za světla svíček, s vynikajícím červeným vínem a chutnými předkrmy, sedíte všechny tři spolu, užíváte si klidnou atmosféru a vedete intenzivní rozhovory, které plynou jakoby samy od sebe. Kamarádka, se kterou se znáte nejdéle, už od základní školy, pyšně ukazuje nový přívěsek, stříbrný šperk v podobě medailonku, který nosí na třpytivém perlovém náhrdelníku okolo krku. S úsměvem ji pozorujete, zatímco vypráví, jak přívěsek dostala jako dárek od svého přítele. Vždy měla sklony k romantice, líbí se jí hravá móda a nádherně ženské šperky, které jsou spojené s milými a velmi osobními vzpomínkami. Přívěsek s rytinou je jedním z takových kousků. Báječně doplňuje filigránový náramek s přívěsky a její leštěný stříbrný prsten, který je ozdobený samostatnou perlou.

Ponořená do svých myšlenek si pohráváte se svým jemným, dvoubarevným prstenem z ušlechtilé oceli, zatímco vám pohled sklouzne na vaši druhou kamarádku, se kterou jste se seznámila v prvním zaměstnání po studiu. Je to ve všech ohledech upřímný a přímý člověk – nosí jednoduché, ale elegantní oblečení a má vyhraněný zájem o kulturu a hudbu. Dává přednost spíše jasným sdělením než romantickým příběhům. Dnes večer si oblékla jednoduché, jednobarevné pouzdrové šaty, které se krásně doplňují s jejím nezvyklým článkovým řetízkem. Vlasy má jako vždy nedbale vyčesané nahoru a její účes nechává vyniknout velkým, puristickým kruhovým náušnicím ze stříbra, které jste na ní ještě nikdy neviděla. Najednou jste ze svých myšlenek vytržena – jemně vás postrčí ruka kamarádky, na které spatříte prsten z leštěné ušlechtilé oceli se zirkony. Úplně jste přeslechla, že se už dlouho živě diskutuje o výběru dezertu.

Ve třpytivém stylu – se stříbrnými a ocelovými šperky

Zatímco se snažíte rozhodnout, který dezert si objednáte, kamarádka ukazuje na váš jemný řetízek ze sterlingového stříbra, který nosíte vlastně neustále, a na nový přívěsek na něm. Smějete se a vyprávíte jí, jak jste při poslední návštěvě pomáhala sestře chytit dva kanárky, kteří jí uletěli z klece, a celý byt jste při tom převrátily vzhůru nohama. Jako poděkování vám sestra věnovala tento přívěsek. Stříbrný přívěsek s malým, zasazeným kamínkem, který jste do té doby nosila na řetízku, jste přemístila na víceřadý řetízkový náramek ze stříbra. Paolo nese tiramisu a espresso. Vychutnáváte si výtečnou sladkou tečku večera a přemýšlíte o tom, jak je podivuhodné, že tři tak rozdílné ženy si spolu mohou tak dobře rozumět – nemluvě o společné zálibě ve vynikajícím jídle. Musíte se usmívat a najednou máte pocit, že vaše kamarádky v ten okamžik snad myslí na to samé jako vy.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...