new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Šátky a šály značky Esprit

Řekne-li se šály, zpravidla hned pomyslíme na hebkou vlnu a dlouhé zimní procházky, šátky a šály přesto nejsou spjaté pouze s jedním ročním obdobím a jedním stylem. Trojúhelníkový šátek z měkkého žerzeje báječně doplní naše oblečení i za teplejších dnů, široký hedvábný šál dobře zapůsobí v létě volně přehozený okolo krku nebo připevněný k účesu proti větru. Ať už hřejivé, elegantní nebo ležérně bohémské, šátky a šály jsou všestranné a doplňují naše oblečení nejrůznějšími způsoby. Vždy takové, jaké se nám líbí – a takové, jaké se k nám nejlépe hodí.

Pro oblečení se zvláštním šarmem – šátky a šály zaujmou v každém stylu

Už dlouho se svou nejlepší kamarádkou sníte o tom, že si otevřete vlastní kavárnu. Na zimní procházce vaší čtvrtí, vy v kabátě s kapucí a s pletenou kruhovou šálou a kamarádka v péřové bundě a měkké šále z objemné příze, objevujete nenápadnou cedulku na malém obchodě na rohu, který už je dlouhou dobu prázdný. Obchod je znovu k pronajmutí! Vzrušeně nakukujete zaprášenou výlohou – bude to hodně práce, ale jste si jistá, že spolu zvládnete dát obchod do pořádku. O měsíc později jsou všechny smlouvy podepsané a vy se horlivě pouštíte do renovace své budoucí kavárny. Všichni kamarádi a známí vám samozřejmě pomáhají, jak mohou. Po dvou náročných týdnech je konečně to nejdůležitější hotové, a tak se odměňujete procházkou do jednoho z největších vetešnictví ve městě. V bundě z kůže napa a s měkkou vlněnou šálou zkoumáte křesla z 50. let a starou sametovou pohovku, zda by neposloužily jako vybavení do kavárny.

S prvním teplým jarním dnem přichází to nejlepší pro vaši kavárnu. Dnes vám dodají velký, lesklý chromovaný kávovar, který jste s notnou dávkou štěstí výhodně sehnala díky rušení jiné kavárny. Váš lehký, široký bavlněný šál poletuje ve vlahém větru, když běžíte ulicí dolů ke svému obchodu, abyste dovnitř pustila technika. Instalace je dokončená a technik vám ještě vysvětluje zobrazení tlaku a teploty, zatímco zrovna přichází vaše kamarádka. Ve spěchu si svléká kabát a tkanou šálu s jemným vzorkem a žene se ke kávovaru. Zbytek dne strávíte přípravou všelijakých kávových nápojů a testováním různých aromat kávy.

Průhledné a vzdušné nebo teplé a hebké – šátky a šály pro každé roční období

Téměř bezprostředně po slavnostním otevření kavárny se otepluje – štěstí vám přeje. Malé stoly a lavice, které jste postavily před svůj podnik, jsou skoro stále obsazené. V letních šatech s barevným hedvábným šálem stojíte za pultem a radíte zákaznici ohledně různých zrnek kávy, zatímco kamarádka v tílkovém topu s lesklým saténovým šátkem ve vlasech pění mléko a servíruje nápoje hostům. Kavárna si ve čtvrti získává jméno a na podzim ji už všichni znají. Stálí zákazníci oceňují osobní, útulnou atmosféru a vynikající kávu. Brzy ráno a o víkendech tu bývá tak plno, že je pomalu čas zaměstnat pomocnou sílu. Za sychravého dopoledne přicházíte ve vlněném kabátu a s měkkým žerzejovým šátkem okolo krku do kavárny, abyste spolu s kamarádkou sepsaly popis pracovní pozice. Vítá vás už ve dveřích v úpletových šatech s velkým trojúhelníkovým šátkem ze směsi s viskózou a vedle ní stojí slečna s nesmělým úsměvem na tváři. Kamarádka vás představuje: slečna je Francouzka a vyučená cukrářka, do Prahy se přestěhovala za svým přítelem a nyní nutně hledá práci. Moc ráda by pracovala ve vaší kavárně a navrhuje, že by vám pomohla rozšířit nabídku o pravé francouzské koláče a barevné slepované macarons. Výtečná náhoda – a zářné vyhlídky do nového roku.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...