new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Punčochy, punčocháče a návleky značky Esprit

Punčochy, punčocháče a návleky jsou napůl základní kousky, napůl módní doplňky. Nosíme je téměř nepozorovaně a jako druhou kůži, anebo naopak jako vzrušující kontrast nebo hebké doplnění našeho oblečení. Dámské ponožky, punčochy a návleky mohou být mimořádně decentní – ale také nemusí. Klasické podkolenky, nadkolenky v módních barvách nebo jemné pletené návleky propůjčují našemu vzhledu individuální dojem a navíc jsou funkční. Které si obléknete dnes? Jisté je jen jedno: punčochy a návleky jsou neodmyslitelnou součástí našeho osobního oblíbeného stylu.

Wellness pro vaše nohy, styl pro váš vzhled – punčochy zvládnou obojí

Pohodlně se opřete do sedadla a zatímco venku za okénkem vlaku ubíhají zelené louky a lesy, natáhnete si nohy v hnědých nadkolenkách s angorskou vlnou a kotníkových kozačkách. Týden byl dlouhý a plný termínů, ale s příjemně klidnou jízdou a pohledem z okna narůstá vaše radostné očekávání víkendu, který máte před sebou. Jedete na jógový workshop spolu s nejlepší kamarádkou, do hotelu u lesa, uprostřed zeleně – přesně takový oddech právě potřebujete. Vaše kamarádka už je na místě a hned vás vede do malého, útulného hotelového apartmánu. Pak sejdete do hotelové haly, kde tiše plápolá oheň v krbu azalévá prostor teplým světlem. Ve své manšestrové sukni a pohodlných podkolenkách s norským vzorem se usazuje do tureckého sedu na velkém gauči, který stojí přímo před krbem, a začíná vám vyprávět zážitky z uplynulého týdne. Žádná televize, žádná hudba, žádná DVD – přesto večer ubíhá jako voda se smíchem, povídáním a zvukovou kulisou jemně praskajícího ohně.

Navzdory dlouhému večeru se probouzíte brzo ráno a plná energie. Už před snídaní je na programu úvodní hodina. V jednoduchém, prosvětleném cvičebním sálu se seznamujete se svou instruktorkou jógy a dalšími účastníky malého semináře. Klečíte v legínách, topu a sportovních ponožkách na podložce vedle své kamarádky, soustředíte se na svůj dech a na plynulé, překvapivě náročné cviky. Instruktorka vaše pohyby doprovází příjemným hlasem. Zpocená, ale úplně vyrovnaná si užíváte krátkou fázi zklidnění a relaxace, pak si na nohy natáhnete pletené návleky a vydáváte se s kamarádkou na snídani. Dopoledne rychle ubíhá s dlouhou, intenzivní lekcí jógy, po které si dáváte lehký oběd. Po něm vás obě láká hezké počasí ven, abyste se prošly přilehlým lesem. V pevné motorkářské kotníkové obuvi, punčochách z jemné příze, džínové sukni a vlněném kabátu se necháváte vést úzkou lesní cestičkou, přeskakujete kaluže a zdálky pozorujete tři srnky, které jakoby neslyšně přebíhají přes mýtinu.

Návleky na nohy a ruce – ležérní doplněk pro dobrý pocit a každý trend

Po další lekci jógy a dlouhé relaxaci v sauně si ještě při večeři stihnete přiťuknout na váš víkend – a pak už v apartmánu uléháte vyčerpané do postelí. V neděli při časném ranním cvičení si všimnete, že jsou vaše pohyby plynulejší a dech rovnoměrnější než předchozí den. V šortkách a jemně žebrovaných ponožkách protahujete ruce a nohy a snažíte se zcela koncentrovat na své tělo. Dlouhá snídaně, masáž a nakonec závěrečná lekce, ve které se všichni rozloučíte a ještě jednou si popovídáte, než jógový víkend skončí. Zavěšené do sebe jdete s kamarádkou na poslední dlouhou procházku směrem na nádraží, kde už na vás čekají vaše zavazadla. V uvolněném stylu, ve světlých kalhotách chinos, bavlněném topu a měkkých pletených návlecích na rukou nastupujete do vlaku. V legínách, pohodlných žerzejových návlecích a oversized pulovru se vedle vás usazuje kamarádka a v myšlenkách probíráte zážitky z vašeho krátkého výletu. Shodujete se, že si takový oddechový víkend musíte určitě zase zopakovat – ale nyní se už těšíte na příští pracovní týden.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...