new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské pásky značky Esprit

Pásky jsou báječné doplňky. Ze všeho nejdříve samozřejmě splňují svůj praktický účel a zajišťují, aby naše oblečení sedělo za každé situace. Dámské pásky však zvládnou i mnohem více. Završují celý náš outfit. Dokonale doplňují naše oblečení, dodávají vzrušující barevný kontrast nebo jednoduše poutají pozornost svým neobvyklým vzhledem. Ať už jednoduché nebo elegantní z hladké kůže přírodní barvy, nebo nápadné z barevné, děrované nebo ražené kůže, v obnošeném vzhledu nebo lakované – ke každému oblečení se najde ten pravý pásek. A nejlepší na tom je, že všechny tyto dámské pásky se krásně hodí ke stovkám dalších vzhledů, které jsou pro nás jako stvořené.

Jeden dámský pásek pro mnoho outfitů – ke všemu, co se nám líbí

Je vlahé, slunečné pondělní ráno, když v krátkém blejzru a byznys sukni s úzkým černým dámským opaskem opouštíte dům plná očekávání a vyrážíte do kanceláře. Dnes do vaší firmy nastupuje nová spolupracovnice a vy máte na starost její zaučení. S dobrou náladou přicházíte do kanceláře šéfa, kde už čeká nová kolegyně. Ve svých úzkých černých byznys kalhotách se širokým opaskem z broušené kůže a s přátelským širokým úsměvem na tváři je vám hned sympatická. Těšíte se na společný den, kdy ji budete moci lépe poznat. Při chvilce u kávy v kuchyňce vedle kanceláře se představujete a vyprávíte jí trochu o odděleních a základních pracovních postupech. Pak se společně vydáváte po kancelářích a seznamujete ji se zbytkem týmu. Dopoledne uběhne jako voda a obě se podivujete, kolik máte společných zájmů. Nová kolegyně se právě přestěhovala do vašeho města a je nadšená, když slyší, že se také zajímáte o moderní design. Během přestávky na oběd se tak živě bavíte o různých designérech a umělecké grafice, že ani nevnímáte jídlo. Cestou zpátky do kanceláře navrhujete, že byste si spolu o víkendu mohly zajít na mezinárodní výstavu designu, která se ve čtvrtek otevírá v jednom z muzeí. Kolegyně bez váhání souhlasí.

Jednoduché, elegantní nebo neobvyklé – poutavé dámské pásky

Týden ubíhá rychle – máte hodně zařizování, ale nová kolegyně se ukazuje jako skutečná podpora. Už je obeznámená s mnoha činnostmi a vše vyřizuje rychle a spolehlivě. V rovně střižených úpletových šatech se širokým barevným koženým opaskem vesele pobíhá po chodbách, pro každého má úsměv a vítá nové výzvy. Ve středu večer vás nečekaně navštíví dobrá kamarádka, která už delší dobu nezavítala do vašeho města. Máte obrovskou radost, když se najednou objevuje před vašimi dveřmi. Jako vždy je oblečená jednoduše a přesto působivě, v úzkých bavlněných kalhotách s elegantním opaskem z ražené kůže a v kvalitním kašmírovém pulovru. Sedíte spolu se sklenkou vína u kuchyňského stolu a vyprávíte si novinky z uplynulých týdnů. Když začnete mluvit o své nové kolegyni a výstavě o víkendu, začne se kamarádka smát: její dlouholetý přítel pracuje jako kurátor právě v tomto muzeu. S příslibem, že vás nechá obě zapsat na seznam hostů na čtvrteční zahájení výstavy, se kamarádka pozdě večer loučí. Ve čtvrtek ráno se nemůžete dočkat, až tu novinu povíte kolegyni – ta má snad ještě větší radost než vy, vždyť na vernisáži budou přítomni i někteří z nejznámějších umělců. Po skončení pracovní doby nezbývá mnoho času, abyste se převlékly na večer. Spěcháte domů a rychle se rozhodujete pro černé trubkové džíny s krásně ženským opaskem z hladké kůže a krátký blejzr. K tomu lodičky na vysokém podpatku, přitažlivé a osobité zároveň. V okamžiku, kdy pohlédnete na hodinky, už zvoní kolegyně u dveří. V žerzejových šatech s hravým splétaným opaskem, v úzkých kozačkách a s typicky rozzářeným výrazem ve tváři vypadá fantasticky. Když za sebou zavíráte dveře bytu, těšíte se na večer – a radujete se, že jste našla novou kamarádku.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...