new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Módní šperky značky Esprit

Líbí se nám módní šperky: dokáží vyjádřit rozmanité aktuální trendy lépe než jakékoli jiné doplňky a každému našemu outfitu s jistotou propůjčí zvláštní kouzlo. Módní šperky už dávno nejsou jen pouhou náhražkou drahých šperků. Moderní řetízky a prsteny, náušnice a náramky se třpytí v nejrůznějších vzhledech a materiálech, jsou puristické nebo extravagantní, módní nebo nadčasové. Ať už barevný kožený náramek, nápadné náušnice s broušenými skleněnými kamínky nebo elegantní řetízek ve vintage vzhledu – módní šperky jsou jako my – rozmanité, nekomplikované a otevřené všem stylům.

Módní šperky: volnost, kterou potřebujeme pro náš individuální styl

Je pátek večer a po náročném pracovním týdnu už chcete jen skočit do vany a jít brzy spát. V koupelně si do velké dózy na šperky odkládáte náušnice ve starobylém vzhledu, náramek se zasazenými ozdobnými kamínky a jemný řetízek se sladěným přívěskem a zrovna se chystáte napustit si vanu, když najednou někdo zvoní u dveří. S údivem jdete otevřít a spatříte rozzářenou tvář své nejlepší kamarádky, která před vámi stojí v lodičkách na vysokém podpatku a v úzkých, jemně třpytivých šatech. Vše na ní jenom září – od dlouhých náušnic s lesklými kameny přes šaty až po její úsměv. Na jedné ruce se blýská široký, malými skleněnými kamínky osázený prsten, ve druhé ruce drží láhev italského vína Prosecco. Bez okolků vchází do bytu a vypráví, že dnes v práci povýšila na místo, o které usiluje už celý rok. Z koupání dnes nic nebude, dáváte si sprchu, zatímco už přemýšlíte o svém oblečení na večer. Rovně střižené džíny a top s výstřihem typu voda, k tomu lesklý článkový řetízek a prsten s velkým, nápadným kamenem? Nebo rafinované žerzejové šaty s dlouhým kovovým řetízkem a okouzlující náramek se třpytivými kovovými destičkami?

Rozmanité akcenty, pestré barvy, nové styly

Když přicházíte ze sprchy, ještě s ručníkovým turbanem na mokrých vlasech, znovu někdo zvoní – další dvě kamarádky, které se mezitím dozvěděly tu novinu, chtějí slavit s vámi. Kamarádka vzrušeně vypráví o zážitcích dne, otevírá přitom láhev Prosecca a rozlévá víno do čtyř skleniček. Zároveň začínáte probírat otázku, kam spolu dnes večer vyrazíte. Do koktejlového baru nebo moderního klubu? Jedna z kamarádek, oblečená úplně ležérně v krátké džínové sukni, vintage tričku a kardiganu, kouká vylekaně – na noční jízdu není stylově připravená. Bez dlouhého přemýšlení ji odvádíte do ložnice a otevíráte svou šatní skříň, zbývající dvě vás s úsměvem následují a živě gestikulují rukama. Zatímco si kamarádka zkouší vaše barevné skinny džíny a lodičky, objevujete ve šperkovnici víceřadý řetízek s efektně barevnými perlami a k němu sladěný perlový náramek. Jedna kamarádka zesiluje hudbu, vyzouvá si boty a tancuje na svou oblíbenou písničku, až jí divoce poskakuje její dlouhý řetízek z jemných kroužkových článků. Napůl oblečená tancujete s ní a za chvíli se k tanci v ložnici přidávají i ostatní, než si nakonec rozesmáté a zadýchané padnete do náručí. Tento večer opustíte byt už jen jednou, a to kvůli obstarání další láhve Prosecca. Když za svítání všechny čtyři pozorujete z vašeho balkonu východ slunce, shodujete se, že to byla noc výjimečného druhu.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...