new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské hodinky značky Esprit

Na sekundu přesně, stylově a spolehlivě každý den: dámské hodinky jsou každodenním a přesto mimořádným šperkem, který se nám nikdy neokouká. Jsou naším stálým průvodcem, vždy nenápadně a komfortně připravené na svém místě. Nenuceně doplňují naše oblečení a celý náš osobní styl. Dámské hodinky Esprit vyjadřují individualitu: ať už klasické nebo elegantní, sportovní nebo extravagantní, jasně barevné hodinky z ušlechtilé oceli s plastovým řemínkem, stylové hodinky se stopkami nebo hodinky s módním páskem, několikrát obtočeným okolo zápěstí. Sama rozhodujete, co se k vám nejlépe hodí. Vybíráte si hodinky, které dokonale odpovídají vašemu životnímu stylu – vybíráte dámské hodinky značky Esprit.

S množstvím fazet, ženské a kvalitní: hodinky nás doprovázejí po celý rok

Na řadě je každoroční velká rodinná oslava. Dva dny setkávání, povídání a společného trávení času. Všichni se pomalu sjíždějí, sami nebo s partnery a dětmi, až se celým domem rozléhá změť hlasů a smích a všude je živo. O pokoj se dělíte s mladší sestrou – úplně jako za starých časů. První večer věnujete jako každý rok ženám z rodiny. Se svou matkou, tetou, sestřenicemi a babičkou spolu sedíte, vyprávíte si novinky a vzpomínáte. Znovu si uvědomujete, že máte každá úplně jiné vlastnosti, svůj vlastní styl a svůj osobní životní směr. Vaše matka se během posledních let stává stále více spíše kamarádkou a člověkem, kterému se můžete svěřit. Jednoduché a zároveň moderní dámské hodinky s pravým diamantem na její ruce jsou dárkem od vašeho otce k poslednímu výročí svatby. Jejich jednoduché, rovné linie vyzařují nestrojenou, ženskou eleganci a budí dojem luxusu – k báječnému a stálému připomínání společných let je to ten nejvhodnější dárek ze všech. Vaše mladší sestra je pro vás zároveň vaší nejbližší důvěrnou kamarádkou a vůbec nevadí, jak jste rozdílné. Sestra žije ze dne na den, jako event manažerka cestuje po celé Evropě a její vášní jsou parašutismus a asijská bojová umění. Její bílé hodinky z ušlechtilé oceli s plastovým řemínkem spojují sportovní eleganci s hravou ženskostí: neformální styl pro každý den s dostatečnou elegancí pro zvláštní okamžiky.

Dámské hodinky – funkční ukazatel času a stylový šperk v jednom

Vaše sestřenice ráda poutá pozornost. Jako moderní a extrovertní majitelka uznávané galerie umění klade mimořádný důraz na odpovídající styl. Miluje zajímavé, ušlechtilé šperky , jako třeba i zdobné hodinky, které nosí na zápěstí při zvláštních příležitostech, jako je tato. Se širokým, jemně zdobeným náramkem a úzkým ciferníkem jsou její hodinky dokonalou kombinací funkčního doplňku a šperku – a znamenitým oživením elegantního večerního oblečení. Vaše teta je veselé povahy a má skutečně organizační talent. Se čtyřmi dětmi, dvěma psy a nejrůznějšími zájmy píše jakoby mimochodem sloupky do novin a dva módní blogy. Její ležérní, nenucený styl působí vždy neotřelým dojmem stejně tak jako její klasické hodinky se stopkami ve světlém zlatém odstínu, osázené zirkony. Překrásné dámské hodinky, robustní a odolné a zároveň elegantní a jemně ženské, přesně takové, jaká je i vaše teta. Dámské hodinky nejsou stvořené pro kompromisy. Rozhodněte sama, jakou cestou se vydáte – dopřejte si volnost být sama sebou, i při výběru svých hodinek. Rozmanité jako váš život, plné fazet jako vaše osobnost, elegantní a ženské – takové jsou dámské hodinky značky Esprit.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...